Wiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

1% dla Narwi

Trwa kolejna kampania mająca na celu pozyskanie 1% z podatku, który corocznie musimy zapłacić naszemu państwu. Po raz drugi swój odsetek od podatku można przekazać na rzecz klubu MKS Narew Ostrołęka. Akcję rozpoczętą przez Zarząd Klubu w ubiegłym roku wsparło wielu kibiców. Dzięki przystąpieniu do fundacji Młodzi-Młodym, Narew zyskuje 75 groszy z każdej złotówki przekazanej na tę fundację, z dopiskiem „Narew Ostrołęka” w polu uściślającym konkretny cel darowizny.

W zeszłorocznej edycji wsparliście w ten sposób nasz klub kwotą niemal 900 złotych. Do bardzo dobry wynik, szczególnie biorąc pod uwagę, że było mało czasu na wybór Narwi.

Prosimy o dalszą pomoc. Was, Kibiców Narwi, nic to nie kosztuje, a daje satysfakcję, że oddaliście swoją cegiełkę do działalności naszego Klubu. Macie też pewność, że Wasza pomoc będzie wydana we właściwy sposób – Fundacja przekazuje pieniądze nie jako gotówkę, ale poprzez pokrywanie zakupu konkretnych sprzętów/usług niezbędnych do działalności klubu.

////

Powyższy plik można sobie wydrukować i schować do portfela. Właśnie w taki sposób jeden z wiernych Kibiców Narwi uświadamiał swoich znajomych, by pomogli Niebiesko-Czerwonym.