Młodzież NarwiRocznik 1996Rocznik 1997Rocznik 1998Rocznik 2002

Nadzieja w młodości

Liga Okręgowa Juniorów U-19
Wkra Bieżuń – Narew Ostrołęka 0:9 (0:1)
Piotr Pałaszewski 21, Przemysław Kruk 47, 53, 74, 75, 87, 90, Jakub Podgajny 60, Jakub Parzych 67

Narew Ostrołęka: Kruczkow – Grabowski, Podgajny, Parzych, Kozłowski, Młynarski, Chaberek, Pałaszewski, Laskowski, Kruk, Chromik (46. Choroszewski).
Trener: Tomasz Słowik.
Sędzia: Mariusz Dąbrowski (COOZPN).

Juniorzy Narwi pojechali do Bieżunia zawalczyć o kolejne punkty w lidze okręgowej. Standardowo już, przypominamy, że nasi zawodnicy są o rok, a nawet dwa lata młodsi od rywali w lidze. W niedzielę klasą samą dla siebie był Przemysław Kruk, który strzelił Wkrze aż sześć bramek. Warto zauważyć konsekwencję wprowadzania zawodników z tej drużyny do seniorów. Obie trenuje obecnie Tomasz Słowik, mając okazję dobrze poznać Młodą Narew. Z niedzielnego składu szansę w seniorach dostali już w tym sezonie Kuba Podgajny, Kuba Parzych, Maciek Młynarski, Piotrek Pałąszewski, Przemek Kruk, Daniel Chromik. Do ligi zgłoszony jest już też Kamil Laskowski.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Liga Okręgowa Młodzików
Narew Ostrołęka – FC Różan 7:1 (5:0)
Bramki: Arkadiusz Chabudziński trzy, Damian Boguski, Patryk Krupiński, Mateusz Gadomski, Kamil Rybak

Młodzicy trenowani przez trenera Cezarego Kowalczyka wygrali wysoko z FC Różan. Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, gdyby nie incydent z drugiej połowy, po którym chłopcy byli zdekoncentrowani. Przebywający na ławce rezerwowych Różana pijany osobnik (prawdopodobnie rodzic któregoś z zawodników) po stracie kolejnej bramki zaczął wyzywać zawodników Narwi, oraz sędziego, próbując wywrzeć na niego presję. Sędzia główny, pan Arkadiusz Dobkowski z Troszyna (nie mylić z redaktorem jednej z gazet o takim samym imieniu i nazwisku) nie dał się jednak wmanewrować i wyprosił tego pana na trybuny.