Przegląd lig młodzieżowych

Jutro (27.05.2015) w Przasnyszu juniorzy Narwi zawalczą o zwycięstwo w Lidze Okręgowej Juniorów Starszych U-19 w sezonie 2014/15. Ostrołęczanie są obecnie liderami tej ligi, ale po piętach depcze im właśnie drużyna z Przasnysza. Przy okazji przygotowań do tego meczu przedstawiamy sytuację w tabelach oraz wyniki poszczególnych roczników, zaczynając od najstarszych.

24.05.2015, Ostrołęka-Wojciechowice
Liga Okręgowa Juniorów Starszych A1 (U-19)
Narew Ostrołęka – Nadnarwianka Pułtusk 5:3 (2:1)
Przemysław Kruk pięć bramek

Narew Ostrołęka U-19: Kruczkow – Grabowski, Podgajny, Młynarski, Laskowski, Pałaszewski, Chaberek, Knap, Choroszewski, Chilicki, Kozłowski, Kruk.
Trener: Tomasz Słowik.

Tabela na dzień dzisiejszy:

Liga Okręgowa Juniorów U-19 M Pkt Zw Rem Por Br+ Br-
1 MKS Narew Ostrołęka 6 16 5 1 0 29 7
2 MKS Przasnysz 5 12 4 0 1 19 10
3 Błękitni Raciąż 7 13 4 1 2 18 10
4 Wkra Bieżuń 7 6 2 0 5 9 27
5 Nadnarwianka Pułtusk 7 0 0 0 7 7 28

Najlepsi strzelcy drużyny: Przemysław Kruk – 17 bramek w 6 meczach (gra tylko wiosną), Mateusz Kaczyński – 12 bramek w 10 meczach (grał tylko jesienią, obecnie wypożyczony do Wisły Płock).

Najbliższe mecze: 27.05.2015,17:00 – wyjazd – MKS Przasnysz, 31.05.2015, 12:00 – wyjazd – Błękitni Raciąż (ostatni mecz sezonu).

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

23.05.2015, Ostrołęka
Liga Okręgowa Młodzików D1 (U-13)
Narew Ostrołęka – Świt Baranowo 6:0 (3:0)
Szklanko 20, Zieliński 22, Gadomski 29, 58, Krupiński 42, 54

Narew Ostrołęka U-13: zagrali Pietraszewski – Chabudziński, Gadomski, Krupiński, Rybak, Sagała, Szklanko, Wiszowaty, Zieliński, Bednarczyk, Bukowski, Dudziec, Minota.
Trener: Cezary Kowalczyk.

Świt Baranowo U-13: Tyc – Abramczyk, Brodowski, Fąk, Gut, Gwiazda, Pa.Michalak, Pi.Michalak, Ogonowski, Sendrowski, Zygmunt oraz rezerwowy Ziaja.
Trener: Wojciech Gąska.

Tabela na dzień dzisiejszy:

Liga Okręgowa Młodzików U-13 M Pkt Zw Rem Por Br+ Br-
1 Korona Ostrołęka 18 49 16 1 1 123 10
2 UKS Narew Ostrołęka 15 40 13 1 1 65 13
3 APN Ostrołęka 16 37 12 1 5 107 26
4 Orzeł Sypniewo 17 37 12 1 4 107 28
5 UKS Złota Ostrołęka 17 35 11 2 4 61 21
6 Tęcza Łyse 16 24 8 0 8 44 43
7 KS CK Troszyn 17 20 6 2 9 35 44
8 Narew Ostrołęka 17 14 4 2 11 33 106
9 Świt Baranowo 15 7 2 1 12 19 134
10 Orzyc Chorzele 16 3 1 0 15 16 68
11 FC Różan 16 1 0 1 15 17 134

P.S. Przypominamy, że to dopiero pierwszy sezon tych chłopców w lidze 🙂

Najlepsi strzelcy drużyny: Arkadiusz Chabudziński i Mateusz Gadomski.

Najbliższe mecze: 01.06.2015, 18:00 – „wyjazd” – UKS Złota Ostrołęka, 03.06.2015, 16:00 – dom – Tęcza Łyse.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

25.05.2015, Ostrołęka
Liga Okręgowa Orlików E1 (U-11)
Narew Ostrołęka – LUKS Czerwin 4:3
Trener: Marian Szarama.

Obecna sytuacja w lidze:

Liga Okręgowa Orlików U-11 M Pkt Zw Rem Por Br+ Br-
1 Nadnarwianka Pułtusk 8 24 8 0 0 90 20
2 Makowianka Maków Maz. 8 21 7 0 1 82 12
3 APN Ostrołęka 6 9 3 0 3 59 15
4 Orzeł Sypniewo 6 5 1 2 3 13 41
5 Narew Ostrołęka 8 4 1 1 6 14 95
6 LUKS Czerwin 8 1 0 1 7 18 93

P.S. Także jest to debiut ligowy chłopaków 😉

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Drużyna z rocznika roczników 2004 i młodsi przystąpiła do turnieju Orlik Cup, zwanego również Ostrołęcką Ligą Orlików. Organizatorami tych rozgrywek są trenerzy z pięciu ostrołęckich klubów: Narwi, UKS-u Narwi, UKS MAG, APN-u i Złotej Ostrołęki. Dotychczas odbyły się dwie kolejki, w których gospodarzami byli UKS MAG Ostrołęka i Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej. Następna kolejka jutro (w środę 27.05.2015) od godziny 17:00 na Orliku Przy SP nr 1 (ul. Gorbatowa 4/6).

1. kolejka Orlik Cup:
22.04.2015, Ostrołęka-Stacja

1. MKS Narew Ostrołęka – 10 punktów, bramki 9:0
2. UKS MAG Ostrołęka – 9, 9:0
3. UKS Złota Ostrołęka – 7, 6:2
4. APN Ostrołęka – 1, 0:8
5. UKS Narew Ostrołęka – 1, 0:13

Trener: Marian Szarama

2. kolejka Orlik Cup
14.05.2015, Ostrołęka, orlik przy SP nr 6

1. UKS Złota Ostrołęka – 10
2. MKS Narew Ostrołęka – 6
3. UKS Narew Ostrołęka – 5
4. UKS MAG Ostrołęka – 4
5. APN Ostrołęka – 2

Trener: Tomasz Jóźwiak

Tabela na dzień dzisiejszy: 

Orlik Cup 2015 M 1 2 3 4 5 R
1 UKS Złota Ostrołęka 10 7 10 17
2 MKS Narew Ostrołęka 10 10 6 16
3 UKS MAG Ostrołęka 10 9 4 13
4 UKS Narew Ostrołęka 10 1 5 6
5 APN Ostrołęka 10 1 2 3

Najbliższe kolejki: 27.05.2015, od 17:00 – Orlik SP nr 1; 02.06.2015, 16:00 – Orlik Gimn. nr 2.

zebrał: Tomasz Mrozek