SeniorzyWiadomośći OkołonarwiańskiewwwZ życia klubu

Plus Sezonu dla Strzeżysza

Ostrołęka, 23.06.2015. Dzisiaj po spotkaniu Komisji Prawa Rady Miasta Ostrołęki odbyła się skromna uroczystość wieńcząca nasz konkurs na Plusa Meczu. Zwycięzca w końcowej klasyfikacji, Piotr Strzeżysz, kapitan Narwi odebrał nagrodę ufundowaną przez grono ostrołęckich radnych.

Przyznawanie Plusów Meczu i wyróżnień rozpoczęliśmy na Narewplus.pl na początku tej rundy. Było to wyróżnienie mające w jakiś sposób zachęcić do pokazywania się z jeszcze lepszej strony na meczach. Szybko okazało się, że najczęściej błyszczy w meczach Narwi nasz kapitan. Po konsultacji z prezesem uznaliśmy, że dobrze by było móc zaoferować zwycięzcy jakąś nagrodę, najlepiej finansową. O pomoc poprosiliśmy radnego Dariusza Maciaka, który podchwycił pomysł i zorganizował zbiórkę wśród kolegów radnych.

Niniejszym chcemy podziękować radnym: Dariuszowi Maciakowi, Dariuszowi Bralskiemu, Maciejowi Kleczkowskiemu, Grzegorzowi Milewskiemu, Waldemarowi Popielarzowi, Andrzejowi Rykowskiemu i Janowi Rzewnickiemu. W formie podziękowania przekazaliśmy radnym po książce (monografii Narwi), z autografami Piotra Strzeżysza.

– Nagrodę dobrze spożytkuję i na pewno bardzo się przyda – powiedział nasz kapitan po jej odebraniu.

Plusy i wyróżnienia przyznawali: Tomasz Mrozek (redaktor naczelny N+), Jacek Dębski (spiker, redaktor N+), Tadeusz Mierzejewski (kierownik drużyny), oraz okazjonalnie Robert Bartkowski (prezes) i Tomasz Słowik (trener). /Dziękuję bardzo za pomoc 🙂 /

Gratulujemy Piotrkowi i dziękujemy za występy! Oby więcej takich 🙂

tm

Klasyfikacja końcowa Plusów Meczu

plus-sezonu-1415