Wiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

Zlot Roczników 1985-87-88 Narwi

W sobotę 27 czerwca o godzinie 16:00 na bocznym boisku (ze sztuczną nawierzchnią) stadionu miejskiego przy ul. Witosa rozpocznie się nietypowy mecz. Po wielu latach postanowili spotkać się wychowankowie Narwi z roczników 1985, 1987 i 1988. Jak to w przypadku takich spotkań bywa, musi być jakiś pretekst, by przejechać wiele kilometrów i zobaczyć się z dawnymi kumplami. Chłopaki, a właściwie panowie, kończą w większości w tym roku po 30 lat i właśnie z powodu tych okrągłych rocznic postanowili się zobaczyć.

Organizacji podjął się Jarosław Otłowski, na co dzień mieszkający w Warszawie. Odrobinę pomóc udało się także naszej redakcji.

Oprócz wspomnianego Jarka w ekipie grali i zapewne powinni pojawić się Radosław Antoszewski, Michał Barca, Grzegorz Stachelek, Paweł Lelujka, Rafał Żbikowski, Michał Nosek, Arkadiusz Sypniewski, Ryszard Krakowiak, Paweł Krupka, Michał Brodzik, Łukasz Malanowski, Sebastian Rudziński, Piotr Gurzęda, Karol Kamionowski, Piotr Kamionowski, Dariusz Jastrzębski, Łukasz Grzeszczyk, Paweł Wielgoliński (nie dotrze) i wielu, wielu innych.

Zapraszamy wszystkich do których jeszcze ta informacja nie dotarła, także byłych trenerów i opiekunów drużyny oraz wszystkich którzy chcą zobaczyć drużynę, która 15 lat temu młóciła wszystkich jak wlezie w lidze okręgowej, a potem solidnie grała w mazowieckiej.