Wiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

Po zlocie wychowanków

zlot-858788_1

W sobotę na sztucznym boisku stadionu przy ul. Witosa miał miejsce pierwszy Zlot roczników 1985, 1987 i 1988. Wychowankowie Narwi spotkali się, bo w tym roku mija 30 lat, odkąd część z nich pojawiła się na świecie. Już wiadomo, że nie był to ostatni Zlot Narwian.

Jak każda dobra piłkarska impreza i ta rozpoczęła się meczem z udziałem przybyłych gości, a przed nim pamiątkową fotką z trenerami (fot. u góry). Ptaki plotkarze ćwierkają, że poziom zawodów był całkiem wysoki. To dobrze świadczy o treningach w Narwi ponad dekadę temu, a także o prowadzeniu się naszych wychowanków 😉 Po zakończeniu imprezy Narwianie wybrali się na część nieoficjalną do Grabowa, gdzie odbyło się klasyczne spotkanie pod tytułem „A pamiętasz jak…”, czyli wieczór wspomnień z lat dzieciństwa i wczesnej młodości.

Każdy uczestnik wrócił do domu z okolicznościową koszulką i bagażem odnowionych bezcennych wspomnień. Żałować mogą ci, których zabrakło. Trudu organizacji podjął się Jarosław Otłowski. Duże brawa 🙂

Udział wzięli: wspomniany Jarosław Otłowski (obecnie trener roczników 2003 i 2004 w Unii Warszawa), Michał Barca, Michał Nosek (Korona Ostrołęka), Piotr Gurzęda (Znicz Pruszków), Radosław Antoszewski, Piotr Zaręba, Michał Brodzik, Łukasz Malanowski (ostatnio KS CK Troszyn), Adam Sierzputowski, Rafał Żbikowski, Paweł Krupka (ostatnio bodajże Orz Goworowo), Karol Dąbrowski, Grzegorz Stachelek, Rafał Wyrębek (ostatnio Narew, dekadę temu, obecnie tenisista), Karol Kamionowski (Korona Ostrołęka), Jan Kruczyński, Sebastian Szlachetka, Kamil Kowalczyk (ostatnio Ostrovia Ostrów Mazowiecka) oraz trenerzy Jerzy Tonewo, Marian Szarama, Waldemar Marczak i Jan Zalewski.

zlot-858788_2
Strzela Michał Barca (po środku na biało), próbuje wybijać Kamil Kowalczyk (na niebiesko po lewej) a w powietrzu leci Grzegorz Stachelek (niebieski w locie)
zlot-858788_3
Piotr Gurzęda testuje stojącego na bramce… trenera Mariana Szaramę.

tekst: Tomasz Mrozek
fot. Andżelika Otłowska