Co słychać u rocznika 2002?

r2002_02

MKS Narew Ostrołęka zgłosił do rozgrywek na sezon 2015/16 poza seniorami także pięć drużyn młodzieżowych: juniorów starszych, trampkarzy, dwie grupy młodzików i żaków. Dużo piszemy o juniorach, którzy jesienią grać będą w lidze mazowieckiej. Z racji wieku i poziomu ten trend będzie się raczej utrzymywał, ale postaramy się pisać częściej także o pozostałych grupach.

Rocznik 2002 przeszedł właśnie z kategorii młodzików do trampkarzy. Wiąże się to z graniem na pełnowymiarowych boiskach i w jedenastoosobowych składach (dotychczas dziewięcioosobowe). Mecze trwały będą po 2 x 35 minut. Od tej kategorii wiekowej używane są także czerwone kartki obok napomnień w minutach kary.

Trenerem drużyny trampkarzy U-14 jest Cezary Kowalczyk. Szkoleniowiec umówił się już z zawodnikami, że po wolnym lipcu zawodnicy spotkają się 10 sierpnia o godzinie 10:00  na pierwszym treningu. Cały sierpień chłopcy trenować będą na stadionie miejskim przy ul. Witosa, w przedpołudnia. Na koniec miesiąca planowane są sparingi z ostrołęckimi rówieśnikami, ale szczegóły pozostają do dogadania.

tekst i zdjęcie: Tomasz Mrozek