Podział młodzieżowych lig mazowieckich

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przedstawił podział poszczególnych lig młodzieżowych na grupy. W kategoriach juniorów i trampkarzy utworzona została Ekstraliga, poniżej której znajduje się I liga mazowiecka, podzielona na grupy północne i południowe. W I lidze mazowieckiej juniorów A1 zagra drużyna naszej Narwi prowadzona przez trenera Tomasza Słowika. Młodsi zawodnicy grać będą tylko w ligach okręgowych.

JUNIORZY – A1

Ekstraliga mazowiecka I liga mazowiecka – północ I liga mazowiecka – południe
Białe Orły Warszawa Legionovia Legionowo Broń Radom
MKS Piaseczno MKS Narew Ostrołęka MKS Małkinia
Młodzik Radom Sarmata Warszawa Oronka Orońsko
Polonia Warszawa Start Proboszczewice Pilica Białobrzegi
Unia Warszawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki Polonia Iłża
Varsovia Warszawa Unia II Warszawa Radomiak Radom
Wisła Płock Znicz II Pruszków Tygrys Huta Mińska
Znicz Pruszków Żyrardowianka Żyrardów Wilga Garwolin

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

JUNIORZY MŁODSI – B1

Ekstraliga mazowiecka I liga mazowiecka – północ I liga mazowiecka – południe
Escola Varsovia Agrykola Warszawa Broń Radom
Legia Warszawa Dolcan Ząbki Centrum Radom
MKS Piaseczno Legionovia Legionowo Legion Radom
MOSIR Mińsk Mazowiecki MKS Przasnysz Mazur Karczew
Polonia Warszawa Olimpia Warszawa Okęcie Warszawa
UKS Bródno UKS Narew Ostrołęka Orlik Radom
Wisła Płock Unia Warszawa Polonia Iłża
Znicz Pruszków Varsovia Warszawa Ursus Warszawa

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

JUNIORZY MŁODSI – B2

Ekstraliga mazowiecka I liga mazowiecka – gr 1 I liga mazowiecka – gr 2
Broń Radom Korona Ostrołęka Agrykola Warszawa
Escola Varsovia MKS Ciechanów Błysk Wielgolas
Legia Warszawa Naprzód Brwinów Drukarz Warszawa
Młodzik Radom Pegaz Drobin Kosa Konstancin
Polonia Warszawa Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń Siedlce
SEMP Ursynów Szkoła Futbolu Wilanów Radomiak Radom
Wisła Płock Unia Warszawa Wilga Garwolin
Znicz Pruszków Żyrardowianka Żyrardów Zwar Warszawa

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

TRAMPKARZE – C1

Ekstraliga mazowiecka I liga mazowiecka – północ I liga mazowiecka – południe
Escola Varsovia AP Sochaczew Agrykola Warszawa
Gwardia Warszawa Dragon Bielany Warszawa AS Radomiak Radom
Legia Warszawa Legionovia Legionowo Broń Radom
Polonia Warszawa Mławianka Mława Chojniak Wieniawa
Radomiak Radom PAF Płońsk Józefovia Józefów
SEMP Ursynów Warszawa Pegaz Drobin MKS Piaseczno
Ursus Warszawa Varsovia Warszawa MOSIR Mińsk Mazowiecki
Znicz Pruszków Wisła Płock Pogoń Siedlce

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

TRAMPKARZE MŁODSI – C2

Ekstraliga mazowiecka I liga mazowiecka – północ I liga mazowiecka – południe
Amator Maszewo Bug Wyszków Junior Radom
Broń Radom Escola Varsovia Mazur Karczew
Kosa Konstancin Olimpia Warszawa MKS Piaseczno
Legia Warszawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki Pogoń Siedlce
MKS Ciechanów UKS Narew Ostrołęka SEMP Ursynów
MOSIR Mińsk Mazowiecki Unia Warszawa Ursus Warszawa
Polonia Warszawa Varsovia Warszawa Wilga Garwolin
Znicz Pruszków Wisła Płock Zwar Warszawa

* * * * * * * * *

Spośród ostrołęckich klubów do rozgrywek w ligach mazowieckich i okręgowych zgłoszone są następujące drużyny /Aktualizacja: dodano także zespoły z rozgrywek turniejowych/:

  • MKS Narew Ostrołęka – jedna do ligi mazowieckiej, trzy do okręgowych, jedna do turniejowych;
  • OTS Korona Ostrołęka – jedna do ligi mazowieckiej, trzy do okręgowych, dwie do turniejowych;
  • UKS Narew Ostrołęka – dwie do lig mazowieckich, jedna do okręgowej i jedna do turniejowej;
  • APN Ostrołęka – trzy do lig okręgowych,
  • UKS Złota Ostrołęka – trzy do lig okręgowych,
  • Jantar Ostrołęka – jedna do ligi okręgowej,
  • UKS MAG Ostrołęka – jedna do ligi okręgowej.