Młodzież NarwiRocznik 1997Rocznik 1998SeniorzyWażneZ życia klubu

Tomasz Słowik zrezygnował

tslowik_w15

W sobotę z prowadzenia drużyn seniorów i juniorów Narwi zrezygnował trener Tomasz Słowik. Przypomnijmy, że po zakończeniu sezonu trener już raz zrezygnował, jednak dał się wówczas namówić prezesowi Bartkowskiemu na pozostanie w lidze.

 – Moja decyzja jest przemyślana i nie będę podawać jej powodów. Chciałbym jedynie dodać, że współpraca z prezesem układała się jak najlepiej a zawodnicy mieli zapewnione jak najlepsze warunki do przygotowania do rozgrywek – powiedział nam Tomasz Słowik.

– Utrzymałem drużynę w IV lidze, zaś z drużyną juniorów awansowaliśmy do ligi mazowieckiej. Nie udawało się to przez kilka sezonów wybitnym trenerom w Narwi. Myślę, że udowodniłem niektórym trenerom i działaczom, że nawet nie mając najwyższych uprawnień można wygrywać mecze i odnosić sukcesy – dodał nasz były już szkoleniowiec, odnosząc się do uszczypliwych uwag niektórych kolegów po fachu.

Dziękujemy trenerowi Słowikowi za pomoc, za włożone serce i starania o nasz Klub. Życzymy miłego odpoczynku od piłki i udanego powrotu, gdy będzie na to czas.

Tymczasem trwają rozmowy z potencjalnymi następcami trenera Słowika.