Sparing: Troszyn pokonany

Narew w środowym sparingu zagrała bez kilku czołowych młodych zawodników (m.in. brak Chorążewicza, Chromika, Pędzicha, Dobkowskiego, Duszaka i Kaliszewskiego). Skład był mieszanką doświadczenia (np. Kubat, Pełtak, Gawrych, Wargulewski) z młodością. W pierwszej połowie gra była wyrównana ze wskazaniem na Narew. Troszynowi nie udało się ani razu pokonać dobrze dysponowanego Damiana Puki, natomiast gola dla Narwi strzelił po akacji Adama Ziemaka Rafał Ogonowski.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy meczu Bartek Siurnicki podwyższył na 2-0. Dwie kolejne bramki wpadły później. Najpierw na pustą bramkę strzelił kolejnego gola Bartek Siurnicki. Ostatni gol to Przemysław Kisiel lewą nogą z 20-25 metrów w samo okienko nie do obrony. W drugiej połowie dominowaliśmy szczególnie pod względem kondycji.

Co ciekawe drużynę Narwi w tym sparingu prowadził II trener Damian Dąbrowski, ale pierwszą jedenastkę desygnował Tomasz Słowik. Druga ciekawostka jest taka, że drugą połowę bronił Mateusz Pełtak, gdyż Damian Puka musiał wyjechać. Najlepiej dzisiaj pokazał się Daniel Wargulewski.

Mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – KS CK Troszyn 4:0 (1:0)

Bramki dla Narwi: Ogonowski, Siurnicki dwie, Kisiel

Narew Ostrołęka: Puka – Gawrych, Kopeć, Kubat, Podgajny – Knap, Pełtak, Wargulewski, Ziemak – Prz. Kruk, Ogonowski.
Grali też: Siurnicki, Grabowski, Choroszewski, Chaberek, Kisiel, Pałaszewski i Laskowski.