WażneWiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

Będzie odpowiedź Korony

Na profilu Korony Ostrołęka na Facebooku, służącym obecnie za oficjalną stronę naszego lokalnego rywala (czy jeszcze rywala?) pojawiła się informacja o wysłaniu odpowiedzi na pismo zarządu MKS Narew Ostrołęka w sprawie fuzji obu klubów. Żółto-niebiescy informują, że pełna odpowiedź zostanie przekazana pisemnie na ręce prezesa Narwi, Roberta Bartkowskiego. Zamieszczają jednocześnie komunikat, który pomimo tego, że jest dosyć ogólnikowy, jest dobrą zapowiedzią dalszej dyskusji.

Poniżej przytaczamy cały wpis: korona-komunikat   Gdy do naszego klubu wpłynie wspomniane pismo od Korony, poinformujemy o jego treści na narewplus.pl.

Warto przypomnieć, że w poniedziałek z urlopu wraca prezydent Ostrołęki, Janusz Kotowski. Tego dnia także miną równo 53. lata od połączenia Celulozy z Narwią. To dobry moment, by działać bardziej konkretnie. Z posiadanych przez nas informacji wynika, że odpowiedzią Narwi może być przedstawienie harmonogramu działań dotyczących połączenia obu klubów.

– – – – – – – – –

P.S. Mam wrażenie, że obie strony nie wiedzą dokładnie, dokąd to wszystko może je zaprowadzić i stąd jest dużo ogólników i obawy o to, by nie wysunąć się za daleko przed szereg. Panowie „Koroniarze” i „Narwianie”, historia należy do tych, którzy się przed ten szereg wysuwali odważnie. Możecie zrobić razem coś w naszym piłkarskim światku wielkiego (zachowując wszelkie proporcje), albo być kolejnymi którzy zaprzepaścili szansę. Być może największą i być może ostatnią. Nie schrzańcie tego. Powodzenia!

Tomasz Mrozek
redaktor naczelny narewplus.pl