GUKS Krasnosielc vs Narew Ostrołęka

2 - 2
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

W piękne niedzielne popołudnie Narew rozgrywała swój mecz będący przedsmakiem B-klasy. Rozgrywki tej ligi właśnie ruszyły i niebiesko-czerwoni grać będą z drużynami, które pauzują w lidze. Zaczęliśmy od wyjazdu w Krasnosielcu.

Wynik otworzyli Narwianie po szybkiej akcji już w drugiej minucie meczu, którą zakończył Kamil Jastrzębski. Gospodarze szybko się otrząsnęli i wyprowadzili dwa ciosy w 12. i 14. minucie – konkretnie raz wykorzystali nieporozumienie naszego obrońcy i bramkarza, a za drugim razem wpakowali nam bramkę z dystansu, nie do obrony (piękny strzał!). Już w 23. minucie sędzia odgwizdał rzut karny za faul na naszym zawodniku, a pewnym egzekutorem był, można powiedzieć, że jak zwykle, Konrad Kotowski.

W skrócie na tym zakończyły się emocje czysto piłkarskie, a zaczęły się niepotrzebne faule, głównie gospodarzy, za które przynajmniej dwukrotnie ktoś powinien wylecieć z boiska, a później także pyskówki z arbitrem (tu zaś wina po stronie naszego zawodnika i samego sędziego). Niestety sędzia nie widział, jak Daniel Dziczek oberwał łokciem prosto w nos, a skutki tego zdarzenia widoczne były jeszcze długo po zakończeniu spotkania, kiedy nasz zawodnik krwawił…

Osobny akapit należało by poświęcić boisku, „dzięki” któremu nie wpadło więcej bramek. Szczególnie dawały się one we znaki naszym skrzydłowym, którym udało się nawet pokonać bramkarza, ale przegrać z murawą. Trzeba przyzwyczajać się do muraw w stylu tzw. „Kęp Nou”, co zobaczyć można na załączonych fotografiach, taki urok tych rozgrywek…

Piłkarzom z Krasnosielca trzeba oddać, że także oni byli bardzo blisko strzelenia decydującej bramki, ale chyba modlitwy Karola Wesołowskiego zostały wysłuchane i piłka, która minęła już jego interweniującą postać uderzyła w przedziwny sposób w poprzeczkę.

Kolejny sparing za tydzień, będziemy grali z drużyną GLKS Lelis, więcej o meczu już niedługo.

26.03.2017, Krasnosielc – mecz towarzyski
GUKS Krasnosielc – Narew Ostrołęka 2-2 (2-2)
Bramki: Lipka 12, P. Milewski 14 – Jastrzębski 2, Kotowski 23 (k)

Narew Ostrołęka: Kotowski – G. Choroszewski, Dziczek, P. Dąbrowski, Matłach (20. Bolc), M. Choroszewski, Chaberek, Jóźwiak, Chilicki, Jastrzębski, Piersa.
Po przerwie zagrali także: Wesołowski – Zając, Kamrat, Popieniek, Gołąb.

Trener: Rafał Kosek.
Kierownik drużyny: Tadeusz Mierzejewski.

Sędziował: Jacek Mulawka.
Widzów: 35 (w tym 9 Narew).

GALERIA

fot. Tomasz Mrozek

Szczegóły

Data Czas Sezon
26/03/2017 14:00 2016/17

Mecze

Klub1. połowa2. połowaWynik
GUKS Krasnosielc202
Narew Ostrołęka202