KS Śniadowo vs Narew Ostrołęka

3 - 2
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Niedzielny sparing w Łomży zakończył się zwycięstwem KS Śniadowo 3-2. Do przerwy był remis 2-2.

Lepszy start zanotowali Narwianie, wychodząc szybko na prowadzenie. Po ładnej akcji zakończonej strzałem, gola zdobył dobijający piłkę Marcin Kobrzyński. Później inicjatywę przejęła drużyna ze Śniadowa, tłamsząc nasze próby rozgrywania. Efektem były dwie bramki dla wiceliderów podlaskiej okręgówki, z akcji i po rogu. Na tym się jednak strzelanie nie zakończyło. Jeszcze przed końcem pierwszej polowy Narew wyrównała – pomógł nam jeden z zawodników rywali, zaliczając samobójcze trafienie po rzucie rożnym.

W drugiej połowie padła już tylko jedna bramka. Nasz wahadłowy myślał, że rywal jest na spalonym i nie poszedł za akcją, a zawodnik Śniadowa pokonał Mateusza Dudka. Poza Dudkiem zagrało jeszcze trzech juniorów z dotychczasowej drużyny juniorów Narwi. W zgodnej opinii narwiańskich obserwatorów, pokazali się oni z dobrej strony.