Narew Ostrołęka vs Rzekunianka Rzekuń

1 - 4
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Drugi mecz sparingowy w historii Nowej Narwi przyniósł pierwszą porażkę. Ostrołęczanie mierzyli się z drużyną z A-klasy, Rzekunianką Rzekuń.

Niebiesko-Czerwoni ponieśli porażkę 1-4. Goście wyszli na prowadzenie za sprawą Kamila Gontarza, byłego zawodnika Narwi, w 20 minucie, a już trzy minuty później podwyższyli na 2-0, wykorzystując zamieszanie w naszych szykach obronnych. Do końca pierwszej połowy oba zespoły prowadziły grę zrywami, mocno szarpaną. Warto odnotować dobrą grę w bramce Konrada Kotowskiego.

Druga połowa zaczęła się od mocnych ataków Narwi, grającej dużo lepiej i ofensywnie. Goście przygaśli a Narew strzeliła bramkę kontaktową, której strzelcem był Adam Mierzejewski. Do 70 minuty mieliśmy kilka dobrych okazji na wyrównanie, jednak z poświęceniem bronił Daniel Woźniak. Rzekunianka zaczęła kontrować i z tego poszły dwie długie piłki kolejno na 3-1 i 4-1. W 85. minucie Narew miała najbardziej dogodną okazję na zmniejszenie rozmiarów porażki, ale nasz napastnik wychodząc sam na sam z Woźniakiem trafił obok bramki.

Mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – Rzekunianka Rzekuń 1-4 (0-2)
A.Mierzejewski 59 – Rzekunianka 20, 23, 70, 80

Narew: Kotowski – Matłach, Kamrat, M. Mierzejewski, G. Choroszewski, Jóźwiak, Popieniek, Piersa, A. Mierzejewski, Chaberek, M. Choroszewski.
Zagrali także: Wesołowski – Oparka, Bednarczyk, Duszak, Stefański, Gołąb.
Trener: Rafał Kosek.
Widzów: 55

Szczegóły

Data Czas Sezon
19/02/2017 10:00 2016/17

Mecze

Klub1. połowa2. połowaWynik
Narew Ostrołęka011
Rzekunianka Rzekuń224