Narew Ostrołęka vs Wymakracz Długosiodło

3 - 4
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

W sobotę drużyna trenera Rafała Koska rozegrała kolejny mecz sparingowy, tym razem za przeciwnika mając drużynę Wymakracza Długosiodło. Sparing miał dosyć dziwny przebieg, bo obejrzeć można było praktycznie dwie różne twarze Narwi: słabą i mocną.

Zdecydowanie lepiej w mecz weszli goście, już w 5. minucie wychodząc na prowadzenie. Po niepotrzebnym faulu sędzia odgwizdał rzut wolny tuż zza pola karnego, a zawodnik Wymakracza Adam Duda przymierzył bardzo precyzyjnie i pokonał Konrada Kotowskiego.

W pierwszej części meczu Narew wyglądała bardzo słabo, praktycznie nie istniała ani pomoc, ani atak. Pewnym usprawiedliwieniem mogą być nieobecności Tomasza Jóźwiaka i Adama Mierzejewskiego, na których opierały się te formacje w poprzednich meczach. Na szczęście defensywa grała dosyć dobrze, nawet pomimo tego, że na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0-3.

Jeśli ktoś jednak wtedy wybrał się do domu, spodziewając się bardzo wysokiej porażki, to ma czego żałować. Druga połowa była bowiem, jak dotąd, najlepszą w wykonaniu Nowej Narwi. Tym razem to niebiesko-czerwoni rozpoczęli od ostrych ataków i już w dwie minuty po wznowieniu strzeliliśmy bramkę. Po faulu na naszym napastniku sędzia wskazał na wapno, a skutecznym egzekutorem jedenastki był… nasz bramkarz Konrad Kotowski.

Narew przycisnęła jeszcze bardziej, ale zamiast gola na 2-3 to goście podwyższyli na 1-4 po kontrze. Potem jednak inicjatywa należała już tylko do Narwi. Na bramkę drużyny z Długosiodła sunęła akcja za akcją i dwie z nich zakończyły się bramkami Radosława Popieńka i Marcina Choroszewskiego. Paść mogły też kolejne, ale dwukrotnie z niezłych opałów gości ratował dobrymi interwencjami ich golkiper, a po jednej z ciekawszych akcji strzał zamiast do bramki trafił „Panu Bogu w okno”. Drugą połowę wygrywamy więc 3-1, ale cały mecz przegrywamy 3-4.

Niestety trzeba też wspomnieć o chamskim faulu jednego z przeciwników, który z całej siły kopnął w interweniującego Karola Wesołowskiego.

Mecz sparingowy, 26.02.2017
Narew Ostrołęka – Wymakracz Długosiodło 3-4 (0-3)
Bramki: Kotowski 47 (k), Popieniek 68, M. Choroszewki 75 – Duda 5 (w), Rogalski 25, Mróz 40, Drózd 55

Narew: Kotowski, Wesołowski – D. Dąbrowski, G. Choroszewski, Kuciejczyk, Bednarczyk, Popieniek, Oparka, Piersa, Duszak, Matłach, Chaberek, M. Mierzejewski, M. Choroszewski, Chilicki, Gołąb, Parzych, Kamrat, Dziczek i P. Dąbrowski.
Trener: Rafał Kosek.

Szczegóły

Data Czas Sezon
25/02/2017 16:00 2016/17

Mecze

Klub1. połowa2. połowaWynik
Narew Ostrołęka033
Wymakracz Długosiodło314