16Bartosz Pędzich 10 Atak 64'
8Marcin Kobrzyński 4 Atak 2', 10', 64'
4Adrian Piersa 8 Pomoc

Podsumowanie

W sobotnie przedpołudnie na Witosa Narew podejmowała GLKS Lelis, grając ostatni mecz tej jesieni w Ostrołęce. Niebiesko-Czerwoni zwyciężyli pewnie 5-1, po hat-tricku Marcina Kobrzyńskiego oraz bramkach Kamila Gontarza i Miłosza Mierzejewskiego.

O zbliżającym się końcu rundy przypominał nam zimny deszcz i wiatr, smagające zawodników przez całe spotkanie. Mecz zaczął się od mocnego uderzenia, bo już w 2. minucie po podaniu Michała Markowskiego Marcin Kobrzyński wyszedł sam na sam z bramkarzem GLKS-u i otworzył wynik. Osiem minut później Kobrzyński powiększył o 100% swój dorobek bramkowy w tej rundzie, dobijając swój własny strzał, w którym piłka odbiła się od słupka.

W 21. minucie goście odrobili jedną bramkę straty, zdobywając bramkę z niczego. Znany nam dobrze Adrian Chilicki, który przez ostatni rok trenował z Narwią, a teraz broni barw Lelisa, huknął z 30-35 metrów w stronę bramki. Ku zaskoczeniu publiczności piłka znalazła drogę do siatki – co wyglądało naprawdę spektakularnie. Jeszcze przed przerwą Narew powiększyła przewagę. Kolejny raz w roli asystującego wystąpił Michał Markowski, tym razem uruchamiając Kamila Gontarza, który również sam na sam z bramkarzem wykorzystał sytuację.

Po zmianie stron strzelali już tylko Narwianie. Najpierw w 64. minucie Bartek Pędzich, który dopiero co pojawił się na boisku podał piłkę Marcinowi Kobrzyńskiemu, a ten zdobył trzecią swoją bramkę tego dnia. Wynik na 5-1 ustalił Miłosz Mierzejewski, a asystę przy tym golu zaliczył Tomasz Jóźwiak.

Podsumowując, gra może nie porywała, a wynik mógł być jeszcze bardziej okazały. Teraz pozostał nam do rozegrania ostatni jesienny mecz, z WKS Mystkówiec na boisku w Rząśniku, gdzie w tym sezonie gra mecze domowe nasz najbliższy rywal.