Narew Ostrołęka vs KS CK Troszyn

0 - 4
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Przedostatni sparing przyniósł Narwianom wysoką porażkę z dobrze dysponowanym KS CK Troszynem. Goście zagrali dobry mecz, pokazując że na chwilę obecną dysponują dużą siłą rażenia.

Niemal cała pierwsza połowa przebiegała pod dyktando zawodników Troszyna. Pierwszy gol padł w okolicach 25. minuty, a kiedy w końcówce wydawało się, że Narew zaczyna grać trochę lepiej, niż dotąd, przyszła druga bramka dla gości. Ogólnie jednak na tle solidnego przeciwnika nie wyglądało to najgorzej. Druga połowa była słabsza w wykonaniu Narwi. Gole dla zespołu z okręgówki padały na jej początku, oraz pod koniec.

Po przerwie trener Rafał Kosek zmienił ustawienie z 3-5-2 na 4-5-1, którym graliśmy w rundzie jesiennej, przy okazji testując zawodników. Pojawili się m.in. testowany Sebastian Rudziński oraz wracający po kontuzji Kuba Grzyb. Bartek Piasecki zamiast na ataku pojawił się na boku obrony, gdzie grywał również w juniorach. Pierwszy raz po urazie zagrał także Adrian Piersa.

Już w wyjściowym składzie znalazło się miejsce dla Cezarego Stachowicza, który nie jest jeszcze w pełni przygotowany fizycznie, ale wprowadzał jakość swoją grą. Szkoda, że nie udało mu się strzelić bramki, od czego był blisko.

Za tydzień gramy z WKS-em Rząśnik, reprezentantem warszawskiej B-klasy.

10.03.2018, Ostrołęka
Mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – KS CK Troszyn 0-4 (0-2)
Bramki: P. Dąbrowski II dwie, D. Wargulewski, Kubat

Narew Ostrołęka: Woźniak – A. Mierzejewski, Lutrzykowski, Dąbrowski – Chorążewicz, Gontarz, Bednarczyk, Stachowicz, Chaberek – Kobrzyński, Markowski.
Zagrali także: Dudek – Młynarski, Choroszewski, Piasecki, Przyborowski, Grzyb, Popieniek, Piersa, Bolc, Rudziński.

Szczegóły

Data Czas Sezon
10/03/2018 13:00 2017/18

Mecze

Klub1. połowa2. połowaWynik
Narew Ostrołęka000
KS CK Troszyn224