Narew Ostrołęka vs Orz Goworowo

4 - 0
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Sobotni mecz z Orzem Goworowo zakończył się pewnym zwycięstwem Narwi 4-0. Nieważne jakie będą inne rezultaty, po 16. kolejce drużyna trenera Rafała Koska pozostanie liderem ligi.

Rywal, który wiosną spisuje się dużo lepiej, niż w poprzedniej rundzie, został napoczęty szybko. Już w 15. minucie Michał Markowski podał piłkę Bartoszowi Pędzichowi, a ten wyminął bramkarza Orza i płaskim strzałem posłał piłkę do siatki, pomimo prób ratunkowych podejmowanych przez dwóch obrońców.

W 23. minucie było już 2-0, tym razem w egzekutora zamienił się Markowski, trafiając z półwoleja do bramki Orza. Asystę zaliczył Adrian Piersa. Na tym skończyło się strzelanie w pierwszej połowie, chociaż w jej końcówce szanse miał np. Kamil Gontarz. Skrótowo można powiedzieć, że pierwsze 25 minut było bardzo dobre, a później pojawiały się przestoje w grze.

Po przerwie na boisku pojawili się Bartosz Piasecki i Cezary Stachowicz, w miejsce Emila Chorążewicza i Michała Markowskiego. Niestety Czarek po ok. 10 minutach musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Jeśli chodzi o zmienników, to na kwadrans pojawił się na placu gry debiutant, Konrad Godlewski i także w tym przypadku widać, że jeszcze nie raz zobaczymy go w akcji.

Druga połowa również przyniosła dwie bramki w krótkim okresie gry. Tuż przed zejściem z boiska (kolejny raz) Bartosz Pędzich zdobył swojego piętnastego gola w sezonie. Kamil Gontarz wykonywał rzut wolny, piłka trafiła w mur, ale wróciła do Kamila. Po jego wrzutce Strusiu pokonał głową bramkarza gości.

Sześć minut później wynik ustalił Daniel Dziczek, główką po rogu wykonywanym przez Kamila Gontarza. Zwycięstwo było pewne i niezagrożone, Orz swoich szans szukał ze stałych fragmentów gry, gdzie dwa razy stworzyli lepsze okazje.

Kolejny raz na meczu w siłach nieadekwatnych do okazji pojawiła się ostrołęcka policja, niezrażona, że naśmiewa się z jej działań cała Polska. Tym razem, o ile nam wiadomo, nie wystawiono mandatów za słownictwo piłkarzy, ale czy naprawdę na meczu B-klasy z ok. 250-osobową widownią potrzebne są cztery radiowozy, czy dwa z czterech szkolonych policyjnych psów z KMP?

Aha, praca sędziów kolejny raz na plus.

21.04.2018, Ostrołęka
Klasa B seniorów
Narew Ostrołęka – Orz Goworowo 4-0 (2-0)
Bramki: Pędzich 15, 74, Markowski 23, Dziczek 80

Narew Ostrołęka: Woźniak (83. Dudek) – Dziczek, Lutrzykowski, Dąbrowski (78. Przyborowski), Piersa (75. Godlewski) – Chorążewicz (46. Piasecki), Bednarczyk, Jóźwiak, Gontarz – Markowski (46. Stachowicz (56. Mierzejewski)), Pędzich (75. Kobrzyński).

Widzów: ok. 240
Kartki: brak

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
21/04/2018 17:00 Seniorzy 2017/18

Mecze

Klub1. połowa2. połowaWynik
Narew Ostrołęka224
Orz Goworowo000