Narew Ostrołęka vs Pełta Karniewo

5 - 0
Pełny czas bez dogrywki

Narew Ostrołęka

Podsumowanie

Pierwsza poważniejsza sytuacja w meczu zakończyła się golem Pawła Kuzi w 19. minucie. Kuzia otrzymał dobrą piłkę od Konrada Sobotki (asysta drugiego stopnia Tomasza Niedźwieckiego), po czym stanął oko w oko z bramkarzem, którego pokonał podcinką. Pięć minut później było już 2-0 – niefrasobliwe zagranie ręką obrońcy Pełty przyniosło rzut karny. Pewnym egzekutorem był Paweł Skarzyński, który tym samym zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Narwi.  Paweł miał także okazję z rzutu wolnego, ale piłka uderzyła w poprzeczkę. W 41. minucie swoją najlepszą sytuację w meczu mieli przyjezdni, którzy po stałym fragmencie gry mieli okazję w okolicach trzeciego metra od bramki. Zawodnik Pełty trafił jednak w poprzeczkę.

Po przerwie Narew miała kilka akcji, które mogły się podobać – najpierw niecelny strzał Kamila Gontarza (mógł podawać do lepiej ustawionego Niedźwieckiego), potem ładne uderzenie Michała Markowskiego i jeszcze jedna sytuacja Kamila Gontarza. Goście mieli wtedy jedyną godną odnotowania okazję strzelecką w drugiej połowie, ale Daniel Woźniak interweniował skutecznie i przyjemnie dla oka widza. W 67. minucie padła bardzo ładna bramka – Radosław Popieniek wyrzucił piłkę z autu, na wysokości granicy pola karnego, podając do Pawła Kuzi. Ten okiwał pięciu rywali i zakończył akcję bramką. Po kilku zmianach w składzie padła następna bramka, kiedy Mateusz Pełtak zagrał do Konrada Sobotki, a ten wyszedł sam na sam i kolejny raz w tym sezonie pokonał bramkarza rywali. Jakby tego było mało, w 87. minucie po podaniu Sobotki swoją pierwszą bramkę w seniorach zdobył Kevin Karwowski.

20.04.2019, Ostrołęka-Wojciechowice
A klasa Ciechanowsko-Ostrołęcka
Narew Ostrołęka – Pełta Karniewo 5-0 (2-0)

Bramki: Kuzia 19, 67, Skarzyński 24 (k), Sobotka 72, Karwowski 87

Narew: Woźniak (75. Drężek) – Jóźwiak (75. Cendrowski), Skarzyński, Pełtak, Popieniek (80. Przyborowski) – Gontarz, Sowa (80. Mierzejewski), Markowski (70. Bednarczyk), Sobotka – Kuzia (70. Karwowski) – Niedźwiecki (70. Dąbrowski II).

Widzów: ok. 360

Film

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
20/04/2019 17:00 Seniorzy 2018/19

Mecze

Klub1. połowa2. połowaWynik
Narew Ostrołęka235
Pełta Karniewo000