Świt Baranowo vs Narew Ostrołęka

2 - 2
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Seniorzy Narwi zremisowali z grającym ligę wyżej Świtem Baranowo 2-2, prezentując dobrą grę. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Pędzich i Markowski.

Poprzednie mecze sparingowe, z drużynami z okręgówki, wyglądały dobrze w obronie, ale brakowało skuteczności w ataku. Dlatego trener Rafał Kosek spróbował innego wariantu i ze Świtem Baranowo zagrali z przodu Bartosz Pędzich i nominalny pomocnik Michał Markowski. W rundzie jesiennej to ich podania i bramki stanowiły większość dobytku Niebiesko-Czerwonych, warto było sprawdzić jak chłopaki radzić sobie będą w jednej linii. To ciekawe zestawienie tym bardziej, że nie ma co ukrywać, chłopaki są od siebie różni jak woda i ognień.

Oba żywioły można jednak połączyć, bo to właśnie po podaniu Markowskiego Pędzich wyprowadził Narew na prowadzenie. Długi czas wynik 1-0 dla nas się utrzymywał, mieliśmy nawet kilka bardzo dobrych okazji, by go powiększyć. Niestety, jeśli uderza się wprost w bramkarza, to szanse na gola drastycznie spadają. Swoją okazję wykorzystali za to gospodarze, niespodziewanie wsadzając piłkę za kołnierz Danielowi Woźniakowi.

Defensywa w obydwu połowach prezentowała się solidnie, pomimo wymienienia całego jej składu, wraz z bramkarzem. Po słabszym meczu z Makowianką w wykonaniu Szymona Domalewskiego, tym razem trener zabrał ze sobą innego juniora, Mateusza Dudka. Ten piłkę musiał wyciągać z siatki, pokonany z rzutu karnego (słusznie odgwizdany za faul jednego z naszych zawodników). Wcześniej jednak po podaniu Alana Bednarczyka Narew wygrywała 2-1. Do końca wynik już się nie zmienił i sparingowa batalia o Baranowo zakończyła się remisem 2-2.

Na stadionie pojawiła się spora grupa dopingujących swój klub kibiców Narwi, z flagą. Ogólnie ostrołęczanie kolejny raz stanowili większość widowni w miejscu, gdzie pojawiła się nasza drużyna. Kolejny mecz sparingowy zagramy w niedzielę 18 lutego o 10:00 z KS Wąsewo, w Ostrołęce na Witosa. Zapraszamy!

Baranowo, 10.02.2018
Mecz sparingowy
Świt Baranowo – Narew Ostrołęka 2-2 (1-1)
Bramki: Marcin Gładek 36, 62 (k) – Bartosz Pędzich 19, Michał Markowski 54.

Narew Ostrołęka: Woźniak – P. Dąbrowski, Lutrzykowski, Dziczek – G. Choroszewski, Chorążewicz, Gontarz, Bednarczyk, Wysocki – Markowski, Pędzich.
Zagrali także: Dudek – Dworecki, Bolc, Podgajny, Popieniek, Kobrzyński, Młynarski, Przyborowski, A. Mierzejewski.
Trener: Rafał Kosek.

Widzów: ok. 50 (ok. 30 z Ostrołęki).
Sędziował: Jacek Mulawka.

fot. Przemysław Kowalski

Szczegóły

Data Czas Sezon
10/02/2018 15:00 2017/18

Mecze

Klub1. połowa2. połowaWynik
Świt Baranowo112
Narew Ostrołęka112