Narew Ostrołęka vs ULKS Ołdaki

3 - 2
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Chłodna sobota 12 lutego przyniosła nowej Narwi pierwsze zwycięstwo w pierwszym oficjalnym meczu. W sparingowych bojach z ULKS Ołdaki lepsi okazali się nasi debiutanci, wygrywając 3-2. Niebiesko-czerwoni strzelili także dwie kolejne bramki, których słusznie nie uznał sędzia Chmielewski.

Naszymi rywalami, jak się okazało byli nie tylko juniorzy z Ołdak, bo pojawił się m.in. znany weteran kurpiowskich boisk, Stanisław Stworzyjan (rocznik 1967!), który od lat imponuje wybieganiem i formą. Z tego miejsca gratulujemy!

Publiczność na stadionie, w związku z pogodą, pojawiała się falami ? w szczytowym momencie sparing obserwowało 74 widzów, co jest lepszym wynikiem niż wiele meczów ligowych w regionie, rozgrywanych w cieplejsze miesiące. Miło było zobaczyć znajome twarze, byłych trenerów i zawodników Narwi, których nie będziemy wymieniać, aby nikogo nie pominąć.

Niektórzy spóźnili się na pierwszą bramkę dla Narwi, którą w 9. minucie meczu zdobył Radosław Popieniek, zamykając długie podanie za obrońców z prawej flanki. Kolejne gole dla drużyny trenera Rafała Koska zdobyli Jakub Chaberek i Bartosz Gołąb. Dobre wrażenie pozostawił po sobie grający w pierwszej połowie na bramce Konrad Kotowski, który trzy razy popisywał się udanymi interwencjami.

Kolejny sparing już za tydzień, w niedzielę 19 lutego od godziny 10:00. Rywalem będzie A-klasowa Rzekunianka Rzekuń.

Mecz sparingowy
12.02.2017, Ostrołęka
Narew Ostrołęka ? ULKS Ołdaki 3-2 (1-0)
Bramki: Popieniek, Chaberek, Gołąb.

Narew: Kotowski, Wesołowski – G. Choroszewski, M. Choroszewski, Dąbrowski, Chaberek, Popieniek, Gołąb, Piersa, Parzych, Bednarczyk, Głowacki, Matłach, Oparka, Kamrat, Zając, Jóźwiak, M. Mierzejewski, Staśkiewicz, Przyborowski, Duszak.
Trener: Rafał Kosek.

Z różnych powodów nie mogli zagrać: Pietrzykowski, Tyszka, Chilicki, Stefański, W. Il, Napiórkowski, A. Mierzejewski, Kulesik.

Szczegóły

Data Czas Sezon
12/02/2017 13:00 2016/17

Mecze

KlubWynik
Narew Ostrołęka3
ULKS Ołdaki2