Narew Ostrołęka vs Wymakracz Długosiodło

1 - 3
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

W sobotnie przedpołudnie Narwianie rozgrywali ostatni mecz sparingowy przed rozpoczęciem rozgrywek B-klasy sezonu 2017/18. Tak jak w poprzednich kilku grach, trener Kosek testował warianty ustawienia.

Jeśli chodzi o wynik, to w pierwszej połowie za dużo się nie działo. Goście mieli trzy sytuacje, z czego niestety udało im się wcisnąć nam trzy bramki. Patrząc z boku, wydaje się, że nie zadziałały jak trzeba przemieszczenia się zawodników na inne pozycje. Do tego pomimo dużej ilości obrońców, występ defensywy był dosyć słaby.

Trener miał o czym rozmawiać z zawodnikami i w drugiej połowie wyglądało to lepiej, czego efektem jest chociażby fakt, że wygraliśmy ją 1-0, po golu Pędzicha, tym razem nie tracąc żadnej bramki.

Za tydzień rozpoczynamy ligę i wtedy już nie będzie testowania pozycji i taktyki, tylko gra na 100% o punkty. Zapraszamy!

Mecz sparingowy
19.08.2017, Ostrołęka-Wojciechowice
Narew Ostrołęka – Wymakracz Długosiodło 1-3 (0-3)
Bramka dla Narwi: Pędzich

Narew Ostrołęka (skład wyjściowy): Wesołowski – G. Choroszewski, Dąbrowski, Dworecki, Dziczek, Lutrzykowski – Chorążewicz, Majewski, Markowski – Kobrzyński, Pędzich.

Szczegóły

Data Czas Sezon
19/08/2017 11:00 2017/18

Mecze

Klub1. połowa2. połowaWynik
Narew Ostrołęka011
Wymakracz Długosiodło303