Mateusz Miłoszewski

Zdjęcie:
Profil:
Mateusz Miłoszewski Imię i nazwisko:
Mateusz Miłoszewski
Data urodzenia:
10 grudnia 1982
Miejsce urodzenia:
Pułtusk (?)
Narodowość: polska
Wzrost i waga:
? cm / ? kg
Funkcja:
trener
Pozycja: dawniej obrońca
Profil członka sztabu szkoleniowego
Kiedy 23 grudnia 2009 roku na konferencji prasowej Mateusz Miłoszewski został przedstawiony jako trener niebiesko-czerwonych, najprawdopodobniej stał się najmłodszym trenerem Narwi w historii klubu (miał wtedy 27 lat i 13 dni). Ten pochodzący z Pułtuska szkoleniowiec urodził się bowiem 10 grudnia 1982 roku.

Praktycznie całą karierę piłkarską był związany z rodzimą Nadnarwianką, jednak z trzyletnią przerwą na grę w drużynach juniorskich Legii Warszawa. Jest absolwentem AWF Warszawa gdzie uzyskał uprawnienia trenerskie. W swoim zawodzie na początku przez dwa lata trenował rezerwy Nadnarwianki, a następne dwa lata pracował z pierwszym zespołem seniorów tego klubu (także w ówczesnej III lidze). Początek z Narwią miał dobry – drużyna przez niego dowodzona wybiła się ze strefy spadkowej i była jedną z najlepszych ekip wiosną 2010 roku.

Kluby: Nadnarwianka Pułtusk (juniorzy), Legia Warszawa (juniorzy), Nadnarwianka Pułtusk. Jako trener: Nadnarwianka II Pułtusk, Nadnarwianka Pułtusk, Narew Ostrołęka.