Trampkarze (2002)

TRENER

Cezary Kowalczyk
(profil tutaj)

KADRA

Adrian Auchimik
ur. 02.08.2002 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek

Maksymilian Bednarczyk
ur. 26.07.2002 w Ostrołęce
pomocnik
wychowanek

Michał Bralski
ur. 04.01.2002 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek

Krzysztof Bukowski
ur. 26.08.2002 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek

Adrian Cwalina
ur. 21.06.2002 w Łomży
obrońca
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Mateusz Gadomski
ur. 29.06.2002 w Ostrołęce
pomocnik
wychowanek

Patryk Głębocki
ur. 02.05.2002 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
wychowanek

Hubert Gocłowski
ur. 09.06.2002 w Ostrołęce
pomocnik
wychowanek

Wiktor Kamiński
ur. 01.07.2002 w Ostrołęce
bramkarz
wychowanek

Patryk Krupiński
ur. 12.02.2002 w Ostrołęce
bramkarz
poprzedni klub: Moja Ostrołęka

Kacper Mamiński
ur. 25.07.2002 w Ostrołęce
pomocnik
poprzedni klub: Korona Ostrołęka

Mateusz Mrozek
ur. 10.08.2002 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Przemysław Panuś
ur. 21.06.2002 w Ostrołęce
pomocnik
poprzedni klub: UKS Narew

Kacper Romański
ur. 11.11.2002 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Kamil Rybak
ur. 21.01.2002 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek

Oskar Sadurski
ur. 20.02.2002 w Ostrołęce
obrońca / pomocnik
poprzedni klub: KS CK Troszyn

Jakub Sagała
ur. 28.11.2002 w Ostrołęce
obrońca
wychowanek

Konrad Sieruta
ur. 23.01.2002 w Przasnyszu
pomocnik / napastnik
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Jan Zabielski
ur. 20.06.2002 w Ostrołęce
obrońca
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

Jakub Żendzian
ur. 12.09.2002 w Ostrołęce
napastnik
poprzedni klub: Złota Ostrołęka

 

 

TERMINARZ
Data Godzina Przeciwnik Miejsce Wynik Strzelcy
25.03. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk II Ostrołęka 0-4
01.04 11:00 Kryształ Glinojeck Glinojeck 5-1 Żendzian 4, Sieruta
12.04. 16:00 UKS Narew Ostrołęka Ostrołęka 13-1 Żendzian 9, Sieruta 2, Głębocki, Mamiński
22.04. 16:00 Tęcza Łyse Ostrołęka 2-1 Żendzian, Sieruta
30.04. 10:00  Świt Baranowo Baranowo 2-0 Panuś, Głębocki
07.05. 11:00 Nadnarwianka Pułtusk II Pułtusk 8-2 Żendzian 5, Sieruta, Panuś, Romański.
14.05. 12:00 Kryształ Glinojeck Ostrołęka 4-0 Sieruta 2, Panuś, Żendzian.
28.05. 17:00 UKS Narew Ostrołęka Ostrołęka 3-0 WO walkower; drużyna się wycofała
31.05. 16:00 Tęcza Łyse Łyse
21.05 11:00 Świt Baranowo Ostrołęka 12-0 Żendzian 4, Głębocki 3, Mamiński 2, Bednarczyk, Panuś, Zabielski.
II LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY 2002 – TABELA
Lp. Drużyna Mecze Wyniki Bramki Punkty
1 MZKS Narew Ostrołęka 6 5-0-1 20-8 15
2 Tęcza Łyse 6 3-2-1 17-5 11
3 Świt Baranowo 5 2-2-1 8-6 8
4 Kryształ Glinojeck 5 2-1-2 8-9 7
5 Nadnarwianka Pułtusk 6 2-1-3 15-22 7
W KS CK Troszyn 6 0-0-6 0-18 0
W UKS Narew Ostrołęka 0

* KS CK Troszyn wycofał się przed startem ligi, jego mecze kwalifikowane są jako walkowery 0-3.
* Drużyna UKS Narew Ostrołęka wycofana została w trakcie rundy. Związek nie wlicza jej dorobku ani wyników meczów z nią do tabeli. Występy i bramki zdobyte w anulowanych spotkaniach zliczają się do statystyk indywidualnych zawodników.