Gałązka jednak w Szczuczynie
Wakacyjna saga transferowa z udziałem Marcina Gałązki jest już w ostatniej fazie. Pisano o zainteresowaniu 26-letnim pomocnikiem Tęczy Łyse. Później zawodnik był na testach w Zniczu Nowa Piska. Następnie do Narwi trafiło zapytanie od MTV Dannenberg z szóstej ligi niemieckiej. Ostatecznie sprawa zakończyła się inaczej. Gałązka w sezonie 2015/16 zagra w Wissie Szczuczyn, która była jego poprzednim klubem przed przejściem do Narwi.
W zespole niebiesko-czerwonych Marcin Gałązka w minionym sezonie rozegrał 31 meczów, w których zdobył 11 bramek. Był najlepszym strzelcem naszej drużyny. Od występów w barwach Wissy dzielą go już tylko „sprawy papierkowe” w okręgowych związkach.
Dziękujemy Marcinowi za grę i życzymy powodzenia w Szczuczynie!
Prawdopodobnie zawodnikiem Wissy zostanie także Adrian Mleczek, który od dłuższego czasu przygotowuje się z tym klubem do sezonu.
źródło: własne
Wiadomo , ze już go nie ma w Klubie,to gdzie poszedł, gdzie gra to jest naprawdę najmniej istotne.Najbardziej istotnym tematem jest to co dzieje się w Naszym Klubie ?
Nasz klub już utonął. Więc nic się już w nim nie dzieje – bez trenera a prezes ma wszystkich kibiców w d….