WażneZ życia klubu

Komunikat po spotkaniu

Przedstawiamy oficjalny komunikat zarządów Narwi i Korony Ostrołęka.

W dniu 1 sierpnia 2015 r. z inicjatywy MKS Narew Ostrołęka odbyło się spotkanie przedstawicieli Zarządów MKS Narew oraz OTS Korona. Spotkanie dotyczyło budowy nowego modelu szkolenia i organizacji piłki nożnej w Ostrołęce. Strony spotkania potwierdziły chęć połączenia potencjałów piłkarskich obydwu klubów i przystąpienia wspólnie do walki o jak najwyższe możliwe cele sportowe.

Uzgodniono, że zostanie podpisany list intencyjny w sprawie połączenia klubów oraz że przedstawiciel klubu MKS Narew dołączy do zarządu klubu OTS Korona. Wypracowano również wspólne stanowisko na temat powołania rady trenerów złożonej ze szkoleniowców obydwu klubów. Jednym z zadań rady będzie ocena możliwości i koordynacja procesu połączenia drużyn seniorskich.

3 komentarze do “Komunikat po spotkaniu

  • Czyli że niby co z tego wynika? Jaki jest wniosek na 3 dni przez rozgrywkami? List intencyjny można sobie wsadzić w ….. bo i tak za 4 tygodnie nikt o nim nie będzie pamiętał. Narvi proszę wytłumacz co oznacza treść tej wiadomości bo Pan prezes chyba tak jest zajęty budowaniem modelu oszczędności na basenie, że nie jest w stanie wydusić z siebie kilku słów.

    • Oznacza to tyle, że spotkały się zarządy i dogadały się, że jeśli spełnione zostaną jakieś warunki i współpraca będzie się układała dobrze, to w niedalekiej przyszłości dojdzie do połączenia klubów.
      Niestety nie wiem w jakiej jesteśmy obecnie sytuacji.

Możliwość komentowania została wyłączona.