Oddany mecz!

Nie odbędzie się mecz 1. kolejki IV ligi mazowieckiej Korona Szydłowo – Narew Ostrołęka. Niebiesko-czerwoni nie pojechali na wyjazd. Bezpośrednim powodem takiej decyzji jest niestawienie się na zbiórkę czterech zawodników: Pawła Gawrycha, Piotra Kubata, Mateusza Pełtaka i Daniela Wargulewskiego. Zawodnicy ci zostali wczoraj zgłoszeni do ligi i mieli być filarami Narwi w najbliższym sezonie. Po ogłoszeniu składu na dzisiejszy mecz pozostali zawodnicy dostali dzień wolny.

Z ustalonej kadry ze względów zdrowotnych i osobistych wypadli Bartek Pędzich, Emil Chorążewicz, Karol Pietrasiak i Adam Ziemak. Po doliczeniu „bohaterów” dzisiejszego skandalu okazało się, że jechać może tylko dziesięciu zawodników. To za mało, by myśleć o dobrym wyniku w Szydłowie.

– W dniu wczorajszym zawodnikom tym zostały wypłacone wszelkie zaległości. Zadeklarowali oni chęć gry w Narwi i wyjazdu na mecz do Szydłowa. Pomimo tej deklaracji okazało się, że dzisiaj rano brali udział w gierce wewnętrznej Korony Ostrołęka a na zbiórkę nie stawili się. Wobec zawodników klub wyciągnie konsekwencje – powiedział nam prezes Narwi, Robert Bartkowski.

9 thoughts on “Oddany mecz!

 • 08/08/2015 o 15:54
  Permalink

  Prezes ?Śmiechu warte ! Przepraszam za uszczypliwość ale to do jakiego poziomu sprowadził NAREW to jest dno! Nie przypominam sobie aby kiedykolwiek NAREW oddała mecz wo.Widać jaki rozp….. panuje w NARWI.Konsekwencje ? to on powinien zamieścič komunikat z przeprosinami dla kibiców za to, że za jego „prezesury” dzieją się takie historie w klubie, za to że doprowadził klub praktycznie do upadku.

 • 08/08/2015 o 16:31
  Permalink

  Nie wiem po co wyciągać poważne konsekwencje wśród tych zawodników.Trzeba się cieszyć chcą grać u nas przynajmniej na rundę jesienną,dzięki pomocy tym zawodnikom rozmiary porażek mogą być mniejsze w lidze i można chociaż uciułać jakieś zwycięstwo.
  Z drugiej strony trochę dziwie się im że zostają w klubie.Po sobotnim sparingu i spotkaniu w klubie było już wiadomo że ci seniorzy co przygotowali się do sezonu nie będą tu grać,a i wiadomo nie było czy klub wystawi drużyny w 4 lidze,albo wystawi i zagra w niej juniorami,a ci za to nie pograją w swojej lidze.

 • 08/08/2015 o 17:04
  Permalink

  Nie tylko wymienieni nie wstawili się na zbiórkę nie było też żadnego z bramkarzy typowanych na dzisiejszy mecz.

 • 08/08/2015 o 21:39
  Permalink

  Prawda jest taka że w piątek ponoć nic o jakiejkolwiek zbiórce nie słyszał. Ponadto przepraszam ale juniorzy też wolą grać w Mazowieckiej Lidze Juniorów niż w seniorach( których już w sumie nie ma). Jeżeli w składzie w wieku seniorskim jest tylko 3 piłkarzy to co się dziwić (Puka,Pietrasiak,Młynarski). Gdzie będą grali ci zawodnicy co trenowali jak np.Ogonowski,Winiarczyk,Il,Filipiak co trenowali i grali w sparingach. Liczę na to że klub weźmie jakiś zawodników z doświadczeniem i wystartuje w lidze.

 • 09/08/2015 o 12:44
  Permalink

  Do Narwianin: Jeśli chodzi o zawodników w wieku seniorskim to jest więcej niż trzech.Zapomniałeś o Kruku 96,Ogonowskim 94,Filipiak 96. Zastanawia mnie też czemu klub nie zainteresuję się wykupieniem karty kolejnego seniorskiego zawodnika do naszej drużyny a chodzi o Miłosza Mierzejewskiego,który trenuję cały czas i grał w sparingu z Ostrovią,jest wychowankiem Korony,a poprzedni sezon występował w Lelisie/Łęg Przedmiejski-to samo.

 • 09/08/2015 o 13:04
  Permalink

  Fakt, o Kruku zapomniałem. A co do Filipiaka i Ogonowskiego to oni chyba nie są zgłoszeni do ligi podobnie jak np.Woźniak czy Pa.Kruk co trenowali też z Narwia

 • 09/08/2015 o 13:10
  Permalink

  Filipiak z Ogonowski mało razy pojawili się na treningach,ale ten drugi to chyba zgłoszony.
  Co do Woźniaka to nie będzie grał bo tylko w pierwszym tygodniu treningów się pojawił,a potem go nie było,a starszy Kruk będzie grać w Sypniewie.

 • 09/08/2015 o 15:32
  Permalink

  Jeszcze tylko 2 walkowery i skończy Narew rozgrywki.Może to najlepsze rozwiązanie,hehe.Przynajmniej pieniądze w błoto nie pójdą. Ewentualnie wymienić całą obecną kadrę Narwi bo nie nadają się do gry na tym szczeblu.Może niech spróbują w Lelisie,czy Różanie,może tam im się uda coś ugrać.A klubowi Narew życzę jak najlepiej ale trzeba koniecznie porządnie ogarnąć cały klub.Od prezesa zaczynając po ostatniego zawodnika.Więc do roboty.Pozdrawiam

Komentarze są wyłączone.