LigaSeniorzyWażne

Oddany mecz!

Nie odbędzie się mecz 1. kolejki IV ligi mazowieckiej Korona Szydłowo – Narew Ostrołęka. Niebiesko-czerwoni nie pojechali na wyjazd. Bezpośrednim powodem takiej decyzji jest niestawienie się na zbiórkę czterech zawodników: Pawła Gawrycha, Piotra Kubata, Mateusza Pełtaka i Daniela Wargulewskiego. Zawodnicy ci zostali wczoraj zgłoszeni do ligi i mieli być filarami Narwi w najbliższym sezonie. Po ogłoszeniu składu na dzisiejszy mecz pozostali zawodnicy dostali dzień wolny.

Z ustalonej kadry ze względów zdrowotnych i osobistych wypadli Bartek Pędzich, Emil Chorążewicz, Karol Pietrasiak i Adam Ziemak. Po doliczeniu „bohaterów” dzisiejszego skandalu okazało się, że jechać może tylko dziesięciu zawodników. To za mało, by myśleć o dobrym wyniku w Szydłowie.

– W dniu wczorajszym zawodnikom tym zostały wypłacone wszelkie zaległości. Zadeklarowali oni chęć gry w Narwi i wyjazdu na mecz do Szydłowa. Pomimo tej deklaracji okazało się, że dzisiaj rano brali udział w gierce wewnętrznej Korony Ostrołęka a na zbiórkę nie stawili się. Wobec zawodników klub wyciągnie konsekwencje – powiedział nam prezes Narwi, Robert Bartkowski.

9 komentarzy do “Oddany mecz!

 • Prezes ?Śmiechu warte ! Przepraszam za uszczypliwość ale to do jakiego poziomu sprowadził NAREW to jest dno! Nie przypominam sobie aby kiedykolwiek NAREW oddała mecz wo.Widać jaki rozp….. panuje w NARWI.Konsekwencje ? to on powinien zamieścič komunikat z przeprosinami dla kibiców za to, że za jego „prezesury” dzieją się takie historie w klubie, za to że doprowadził klub praktycznie do upadku.

 • Nie wiem po co wyciągać poważne konsekwencje wśród tych zawodników.Trzeba się cieszyć chcą grać u nas przynajmniej na rundę jesienną,dzięki pomocy tym zawodnikom rozmiary porażek mogą być mniejsze w lidze i można chociaż uciułać jakieś zwycięstwo.
  Z drugiej strony trochę dziwie się im że zostają w klubie.Po sobotnim sparingu i spotkaniu w klubie było już wiadomo że ci seniorzy co przygotowali się do sezonu nie będą tu grać,a i wiadomo nie było czy klub wystawi drużyny w 4 lidze,albo wystawi i zagra w niej juniorami,a ci za to nie pograją w swojej lidze.

 • Nie tylko wymienieni nie wstawili się na zbiórkę nie było też żadnego z bramkarzy typowanych na dzisiejszy mecz.

 • Prawda jest taka że w piątek ponoć nic o jakiejkolwiek zbiórce nie słyszał. Ponadto przepraszam ale juniorzy też wolą grać w Mazowieckiej Lidze Juniorów niż w seniorach( których już w sumie nie ma). Jeżeli w składzie w wieku seniorskim jest tylko 3 piłkarzy to co się dziwić (Puka,Pietrasiak,Młynarski). Gdzie będą grali ci zawodnicy co trenowali jak np.Ogonowski,Winiarczyk,Il,Filipiak co trenowali i grali w sparingach. Liczę na to że klub weźmie jakiś zawodników z doświadczeniem i wystartuje w lidze.

 • Do Narwianin: Jeśli chodzi o zawodników w wieku seniorskim to jest więcej niż trzech.Zapomniałeś o Kruku 96,Ogonowskim 94,Filipiak 96. Zastanawia mnie też czemu klub nie zainteresuję się wykupieniem karty kolejnego seniorskiego zawodnika do naszej drużyny a chodzi o Miłosza Mierzejewskiego,który trenuję cały czas i grał w sparingu z Ostrovią,jest wychowankiem Korony,a poprzedni sezon występował w Lelisie/Łęg Przedmiejski-to samo.

 • Fakt, o Kruku zapomniałem. A co do Filipiaka i Ogonowskiego to oni chyba nie są zgłoszeni do ligi podobnie jak np.Woźniak czy Pa.Kruk co trenowali też z Narwia

 • Filipiak z Ogonowski mało razy pojawili się na treningach,ale ten drugi to chyba zgłoszony.
  Co do Woźniaka to nie będzie grał bo tylko w pierwszym tygodniu treningów się pojawił,a potem go nie było,a starszy Kruk będzie grać w Sypniewie.

 • Jeszcze tylko 2 walkowery i skończy Narew rozgrywki.Może to najlepsze rozwiązanie,hehe.Przynajmniej pieniądze w błoto nie pójdą. Ewentualnie wymienić całą obecną kadrę Narwi bo nie nadają się do gry na tym szczeblu.Może niech spróbują w Lelisie,czy Różanie,może tam im się uda coś ugrać.A klubowi Narew życzę jak najlepiej ale trzeba koniecznie porządnie ogarnąć cały klub.Od prezesa zaczynając po ostatniego zawodnika.Więc do roboty.Pozdrawiam

Możliwość komentowania została wyłączona.