Z życia klubu

Oświadczenie trenera J.Tonewo

Niniejszym chciałbym wyjaśnić sprawę związana z pełnieniem funkcji trenera drużyny seniorów występujących w rozgrywkach IV ligi w sezonie 2015/16. Od około dwóch lat jestem społecznym trenerem koordynatorem grup młodzieżowych w naszym klubie MKS „Narew” Ostrołęka. Pierwsza drużyna miała poważne kłopoty organizacyjno-szkoleniowe, w związku z czym zaoferowałem swoją pomoc w tym zakresie (społecznie), posiadając odpowiednie kwalifikacje i wymaganą licencje.

Dlatego też w wyniku niesprawdzonych informacji podawanych do opinii publicznej przez miejscowe internetowe media postanowiłem wyjaśnić swoją rolę jaką pełniłem w Klubie. Jednocześnie informuję, że z dniem dzisiejszym składam rezygnację z wyżej wymienionych funkcji.

Powodem mojej decyzji jest miedzy innymi brak realizacji postanowień programowych, wynikających ze statutu Klubu jak również sytuacja finansowa, która nie zabezpiecza i nie daje gwarancji na udział wszystkich drużyn naszego Klubu w rozgrywkach, do których zostały w tym roku zgłoszone.

Jednocześnie zapewniam, że w moim sercu i myślach zawsze pozostanę z „Narwią” bo „łączy nas piłka”. Wszystkim zaś zawodnikom i trenerom życzę dużo sukcesów w nowym sezonie. 

Jerzy Tonewo

3 komentarze do “Oświadczenie trenera J.Tonewo

  • bartkowski zostawil po sobie nie spalona ziemie, lecz lej po bombie

  • Najgorsze w tym jest to, iż nikt nie wyciągnie wobec niego żadnych konsekwencji.Rozwalił to co mógł czyli miejski klub , zrezygował i bezkarnie dalej będzie uprawiał „menadżerkę” w spółce miejskiej.Proponowałbym aby ktoś rozliczył jednak tego pana”huligana” z tego co zrobił NARWIĄ.

  • Tak rozwalono już co było do zera. Ale teraz pytanie czy to już koniec czy jednak wzorem choćby Wołomina ktoś zechce jednak podnieść ten klub. Nie wiem czy pamiętacie jak kilka lat temu to Narew grała jako ostatnia z Huraganem i ten wycofał się z rozgrywek i jak teraz wygląda życie.. to my jesteśmy pośmiewiskiem ligi a Huragan ze stabilnym budżetem pnie się w górę. Narew jest sportowym dnem ale zawsze ma szanse się podnieść mając chetnych do pracy nowych managejro jeśli tacy jeszcze są w Ostrołęce. Szacunek dla Panów Tonewo, Szaramy, Marczaka i wielu wielu innych ale oni już klubu nie podniosą. Narwii zacznij szukać za pomoca strony takich dla których piłka jest mniej ważna ale potrafią dbać o kasę i jej poszukiwać inaczej usłyszymy o Narew 0-7 Ostrołęka co weekend.

Możliwość komentowania została wyłączona.