Wiadomośći Okołonarwiańskie

Hattrick Grzeszczyka (video)

W miniony weekend w różnych ligach zagrała cała plejada wychowanków Narwi. Polecamy zresztą cotygodniowe zestawienie portalu eOstrołęka (eOstrołęka). Najlepiej wypadł Łukasz Grzeszczyk. Jego drużyna, GKS Tychy, pokonała ROW Rybnik w rozgrywkach II ligi 3:1. Wszystkie trzy bramki zdobył Grzeszczyk. Poniżej zamieszczamy skrót meczu, w którym można obejrzeć wszystkie trafienia. Łukasz umieścił piłkę w siatce jeszcze raz, ale sędzia ostatecznie odgwizdał w tej akcji spalonego.

Poza Grzeszczykiem do siatki rywali trafił też Mateusz Nakielski, reprezentujący od kilku lat Puszczę Hajnówka. W barwach Znicza II Pruszków w IV lidze zagrał 16-letni Paweł Skarzyński. Poza tym zagrali Piotr Strzeżysz i Wojciech Skorupka (Ostrovia Ostrów Mazowiecka, IV liga), Dominik Prusaczyk (rezerwy Jagiellonii Białystok, III liga), Mariusz Marczak i Marcin Truszkowski (Polonia Warszawa, III liga), Dawid Rybak (również Polonia Warszawa, ale Centralna Liga Juniorów).

źródło: własne / eOstroleka.pl
foto: przegladsportowy.pl
video: GKS Tychy TV na YouTube

4 komentarze do “Hattrick Grzeszczyka (video)

 • Narvi , sorka będę monotematyczny ale zobacz gdzie dziš w lokalnych mediach pisze się o NARWI (aaaa. Po następnej kolejce ligowej) Na Mo o jakimś Korytkowskim, który przyszedł d Łysych , na E-ostr o byłych graczach itd.Powiedz mi jedno , jak to jest można w tak krótkim odstępie czasu zapomnieć o Klubie,który grubymi zgłoskami zapisał sié w historii ostrołęckiego sportu.53 lata przecież to kawał historii, zmiana pokoleń i co ? Teraz wszyscy mamy kibicować Koronie , Łysym , Troszynowi , którzy praktycznie nie mają żadnego wychowanka w składzie ? Czy wogóle jeszcze ktoś w tym mieście na niebiesko-czerwony kolor dostaje „dreszczy” .Sądzę i nawet wiem to napewno , iż jest ich multum , trzeba tylko po prostu zaapelować i prosić aby pomogli NARWI.Z tego co widać Ots Koronka , a dokładnie ich działacze doszli do wniosku ,iż „każdy sobie rad kę skrobie” nici z fuzji.Na miejscu Prezydenta Ostrołęki , przy podziale najbliższej dotacji na kluby sportowe przypomniał bym oraz podsumował zaangażowanie poszczególnych klubów w celu połączenia sił.

  • Cześć. Obecnie w klubie jest na tyle duży bałagan, że nawet nie wiem, kto jest obecnie prezesem. Robert Bartkowski zrezygnował (i ponoć jest na urlopie czy zwolnieniu). Według niego obowiązki prezesa pełni dotychczasowy wiceprezes, czyli Ryszard Długokęcki. AAAALE słyszałem też, że R.Długokęcki nie przyjął dymisji prezesa i dla niego dalej prezesem jest R.Bartkowski.
   Do tego Damian Dąbrowski nie ma uprawnień do prowadzenia zespołu w IV lidze. Jerzy Tonewo zrezygnował z działalności w (obecnej) Narwi, a on jako chyba ostatni miał odpowiednie papiery. Jest jeszcze Marian Szarama, ale w tej chwili przebywa na obozie szkoleniowym z dzieciakami z którejś podstawówki. Może więc być tak, że nie będzie komu poprowadzić seniorów do boju w sobotę.

 • Narvi , wielokrotnie powtarzałem , iż szanuję Ciebie za poświęcenie oraz za tzw.” tunel” komunikacyjny między Klubem , a Kibicami(aczkolwiek prezes przez te wszystkie lata nigdy nie odpowiedział na trudne pytania) . Proszę tylko o jedno ,nie traktuj krytycznych uwag skierowanych do ” zarządu ” ,personalnie.Zawsze ,w moim mniemaniu jesteś,byłeś człowiekiem, który mimo „ciężkich czasów ” z uśmiechem na twarzy ,przez łzy robi super robotę.Długokięcki , człowiek orkiestra , tylko że wszystkie instrumenty grają jak chcą.Troszyn ,aaaaaa bywam tam , miejscowi nawet śmieją się z niego , ja sam widzę po co tam się kręci(najlepiej smakuje za szatnią).Z takimi ludźmi chcemy tworzyć Nasz Klub ?

  • Paweł, skoro tak piszesz, to wiesz, że nie zostawię nigdy Narwi. Kocham ten Klub i jest dla mnie więcej, niż tylko Klubem.
   Myślę, że dużo dzieje się poza kulisami, tylko:
   a) nie o wszystkim wiem
   b) nie wszystko jest do publikacji w internecie.
   Pozdrawiam 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.