Ważnewww

Skarb Kibica – Jesień 2015

Przedstawiamy Wam małą niespodziankę dla kibiców piłki nożnej z powiatu ostrołęckiego Skarb Kibica Ostrołęckiej Piłki Nożnej przygotowany przez portal NarewPlus. W środku znajdziecie kadry wszystkich zespołów z powiatu uczestniczących w rozgrywkach ligowych seniorów, tj. Narwi Ostrołęka, Korony Ostrołęka i jej rezerw, KC CK Troszyn, Tęczy Łyse, ALDO Bartnika Myszyniec, Kurpika Kadzidło, Rzekunianki Rzekuń, FC Różan, GLKS Lelis, Orza Goworowo i Świtu Baranowo. Do tego juniorzy Narwi z I ligi mazowieckiej.

Składy podzielone są na pozycje z podaniem roku urodzenia zawodnika i poprzedniej przynależności klubowej. Poniżej wypisane są zmiany w kadrach w stosunku do poprzedniego sezonu (przybyli / odeszli).

Do tego Skarb Kibica Ostrołęckiej Piłki Nożnej zawiera terminarze meczów Narwi i jej drużyny juniorów oraz ligi okręgowej, klasy A i ostrołęckiej grupy klasy B COOZPN.

Wszystko przygotowane jest w pliku PDF, w formacie A5, gotowym do wydruku (polecamy jednak ominąć okładkę, która może pochłonąć sporo tuszu 😉 ).

Mamy nadzieję, że nasz Skarb Kibica będzie Wam przydatny.

Pobierz – Skarb Kibica Ostrołęckiej Piłki Nożnej
jesień 2015 – narewplus.pl

P.S. Pomimo dołożenia wszelkich starań mogą w pliku przydarzyć się jakieś niezamierzone błędy, typu literówek w nazwiskach (mimo, iż były sprawdzane kilka razy), czy źle przypisana pozycja. Przepraszamy za nie z góry.

8 komentarzy do “Skarb Kibica – Jesień 2015

 • W kadrze powinno być też miejsce dla zawodników co trenują,a nadal czekają ciągle na zgłoszenia.

  • Jak będą zgłoszeni, to będą wpisani. Nie wpisuje się do kadry zawodników, którzy nie mogą zagrać 😉

 • Grzesiu za słabo kopiesz, jeszcze musisz potrenować aby się znaleźć w takim skarbie 😀

 • Zostali na obecną chwile zgłoszeni co grali w juniorach w poprzednim sezonie,a inni jeszcze czekają,a Ciebie „CWKS” to zapraszam na trening zobaczymy jak kopiesz tu każdy się nam przyda(bez złości oczywiście ).
  Pozdrawiam.

 • Narwi dodaj jeszcze składy z Krasnosielca, Sypniewa, Wąsewa, mimo, że po za powiatem ale blisko bo nie więcej jak 30 km od Ostrołęki. A i poczytność oraz zainteresowanie wzrośnie, szczególnie jak w klubie ich nie ma to przynajmniej medialnie będzie lepiej.
  Bardzo dobry pomysł i zachęcam do rozszerzenia skarbu kibica na powiaty: Wyszków, Ostrów Maz, Maków Maz., Przasnysz i Pułtusk

  • Pomyślę. Na wiosnę może cały COOZPN? A przynajmniej teren byłego województwa ostrołęckiego. 🙂

   Tej edycji raczej nie będę już edytował, bo sporo na głowie mam w tej chwili. Pozdrawiam.

 • Wczoraj był mecz jak by nie było wiekopomny 🙂 – ludzie wychodzi na to że jesteśmy sławni bo nie ma drugiej takiej nędznej drużyny w całej Polsce takiego dna Panie pożal się Boże prezesie. Jedyne co zrobiłby człowiek honorowy z twarzą to wycofał z ligi to coś co niestety tak trzeba powiedzieć grać w piłkę nie potrafi. Ludzie piszący w na różnych portalach mają rację tylko rozpędzić to towarzystwo….

 • Brawo za Skarb Kibica.
  Ale na wiosnę można by go rozszerzyć do drużyn z byłego województwa ostrołęckiego występujacych aktualnie w strukturach COOZPN.

Możliwość komentowania została wyłączona.