LigaSeniorzy

Naprzód Skórzec – Narew 15:2

W niedzielne popołudnie drużyna Narwi występująca w IV lidze mazowieckiej pojechała na mecz do Skórca. Ostrołęczanie przegrali bardzo wysoko, różnicą 13 bramek… Dwa gole na pocieszenie dla naszej drużyny strzelił Bartek Pędzich. Plusów ani wyróżnień nie będzie.

Jeśli kogoś interesuje relacja z meczu, odsyłamy na portal RegioWyniki (TUTAJ), gdzie prowadzona była relacja na żywo z meczu. Pozostałe relacje dostępne na eOstrołęce i Mojej Ostrołęce.

Naprzód Skórzec – Narew Ostrołęka 15:2 (6:0)
Kisiel 7; Marchel 10, 39, 51, 67; Skóra 13; Paciorek 23; Chłopek 44; Wereda 48, 55, 82; Cabaj 73, 77, 88 – Pędzich 57, 74


Narew Ostrołęka: Kotowski – Laskowski, Kozłowski, Grabowski (46. Pałaszewski), Kopeć – Podgajny, Knap (30. Garbulewski), Młynarski, Chromik, Kaliszewski – Pędzich.
Trener: Damian Dąbrowski.

5 komentarzy do “Naprzód Skórzec – Narew 15:2

 • Szkoda młodzieży, aby dostawali baty co mecz.
  Nie wiem jak trener, ale chyba nic w stylu Narwi się nie zmienia.
  Nie ma wyjścia, chyba wycofać zespół i rozpocząć w następnym sezonie od A-klasy, może tam będzie lepiej. Bo co zrobić jak takie wyniki? Czy to zaprocentuje? Na teraz wątpliwe ale za 2-4 lata coś może będzie na LO, co najwyżej, a teraz różnica co najmniej 2 klas, co widać-braki.
  Porównać do Nadnarwianki, która miała podobny problem, ale mogą się pochwalić lepszymi wynikami, a tu aby mecz się odbył i nie ważne ile wpadnie do bramki. A jak będzie 24:2, lub 30:3, to będzie w porządku?
  Co ze współpracą z Akademią Legii, gdzie są fachowcy z tamtej strony?
  Nie ma? To po co cała fasadowa współpraca co nic nie daje. Daje tylko Legii, to że weźmie z stąd dobrze zapowiadającego się zawodnika(ów) i nic za to nie zapłaci, w najlepszym wieku 18-21 lat.(wyszkolonego, za który miasto płaciło za utrzymanie i treningi).
  Kiedyś pisano, że lepiej jakby w Ostrołęce odbywały się mecze rezerw Legii, przynajmniej kibice mieliby atrakcję a młodzi adepci piłkarstwa mogli by się nauczyć piłkarskiego rzemiosła od markowej drużyny, jak szkolić, ustawiać taktykę, trenerzy może coś by zobaczyli w prowadzeniu treningów, przyszły prezes jak zarządza się klubem, bo tego w Ostrołęce nie ma i nie nikomu się tym zająć!
  A Narew niech gra i w A-klasie, a z czasem może będzie lepiej, chyba, że klub z tradycjami sam się wykończy przy pomocy swojaków i ziomali.

 • Cóż tu można komentować,sam wynik mówi za siebie. Młodzieży nie stać na lepsze wyniki strach pomyśleć co się może jeszcze wydarzyć gdy przyjdzie grać z czołówką.Kto do tego doprowadził. Panowie pseudo działacze to nie jest już nawet śmieszne, to jest tragifarsa.Cóż zrobiliście z tak zasłużonym dla miasta klubem który sławił nas. Dziś przynosi tylko wstyd / oczywiście nie piłkarze, bo ich na więcej aktualnie nie stać / Panowie działacze z zarządu wstydżcie się bo nie zasługujecie na to by kierować jakimkolwiek klubem sportowym. Przy takich wynikach Wy znajdziecie jakichś sponsorów. I jeszcze jedno – klub ma w nazwie MKS miejski. Panie Prezydencie Kotowski czy nie wstyd Panu wobec kolegów z innych miast takich wyników Miejskiego Klubu Sportowego. Czy nie stać Pana na rozwiązanie problemu fuzji Narwi i Korony, która praktycznie niewiele odbiega poziomem od poziomu aktualnego Narwi. Niech Pan pamięta,że my kibice jesteśmy jednocześnie wyborcami.

 • Najgorsze jest to , iż nikt nie czuje wstydu ( piszę tu o tych pseudo działaczach).Przecież zrujnowali historię Klubu,wystawili na pośmiewisko w całym regionie.Prezesina od „siedmiu boleści” był z siebie dumny z tego , że NAREW przed jego odejściem otrzymała licencję na grę w IV lidze.Co z tego ,skoro praktycznie w Klubie nie został żaden zawodnik , który nadaje się aby grać w tej lidze.Widzimy teraz jaki człowiek zarządzał Klubem.To dopiero trzeba mieć nasr…..ne w pustym łbie aby doprowadzić do takiej sytuacji.Zygmunt , ja też zadaję sobie pytanie , gdzie w tej sytuacji jest prezydent Kotowski.Przecież najwyższy czas aby ktoś z miasta „walnął pięścią” i rozgonił to towarzystwo wzajemnej adoracji.

 • Przykro patrzec co się dzieje z Wasza Narwią. Mam nadzieje, ze poukładanie to wszystko i wrócicie na odpowiednie tory. W Skrze Drobin mielismy w IV lidze podobny problem, po kilku fajnych kolejkach posypała nam sie kadra, kontuzje, tajemnicze zniknięcia, nie mielismy bramkarzy,wszystko szlo pod górkę, na wiosnę gralismy juz swoimi juniorami praktycznie. Spadliśmy i teraz w LO na domiar złego, kolejne kontuzje wykluczyły nam doświadczonych i najlepszych zawodnikow. Po trzech kolejkach nie mamy nawet punktu. Trzeba jednak walczyć, los sie musi odmienić, dlatego wierze, ze nie wycofacie sie z ligi, dogracie ja do konca, bez względu na ostateczny wynik tego wszystkiego. Zbierzecie bezcenne doświadczenie i pozniej bedzie tylko lepiej. Czego Wam życzę. Wariat skradrobin.eu

 • wariat- dziękujemy i życzymy powodzenia. Pamiętam niestety te 8:2, i pamiętam wasz skład. Niestety różne sytuacje losowe sprawiły że niestety Narew jest w podobnej sytuacji jak wasz klub.

Możliwość komentowania została wyłączona.