Seniorzy bez trenera i kierownika

Po dzisiejszym meczu dotychczasowy trener drużyny seniorów Narwi, Damian Dąbrowski zrezygnował z prowadzenia zespołu. Szkoleniowiec podjął decyzję już wcześniej i chociaż nie powiedział tego oficjalnie, mówi się że decydującym czynnikiem jest totalny brak pomocy ze strony zarządu. Sobotni mecz z Przasnyszem trener Dąbrowski organizował niemal w pojedynkę.

Damian Dąbrowski miał być w Narwi trenerem przygotowania fizycznego. Po odejściu trenera Tomasza Słowika niespodziewanie dostał od ówczesnego prezesa Narwi Roberta Bartkowskiego propozycję samodzielnego prowadzenia drużyny seniorów. Dąbrowski postanowił spróbować, jednak drużyna na dodatek została osłabiona odejściami kilku zawodników do Korony Ostrołęka. W efekcie musiał dowodzić drużyną o średniej wieku 17,5 roku. Rezultaty meczów były łatwe do przewidzenia.

Po meczu swoją decyzję o rezygnacji ze współpracy z członkami dotychczasowego zarządu ogłosił także kierownik pierwszej drużyny, Tadeusz Mierzejewski.

3 komentarze do “Seniorzy bez trenera i kierownika

 • 05/09/2015 o 17:59
  Permalink

  Kto w tym całym bałaganie jest w „zarządzie”? Czy naprawdę jesteśmy skazani na zarząd- widmo?

 • 05/09/2015 o 20:05
  Permalink

  Szanowni włodarze Miasta, najwyższy czas by zająć się klubem i powołać zarząd komisaryczny. Czas, by ktoś zrobił w końcu porządek, jeśli interesuje Was co nieco ten klub.

 • 08/09/2015 o 07:20
  Permalink

  Co tam trener i kierownik , najważszniejsze, że jest prezes.Brawo panie prezesie ,życzę dalszych sukcesów w rujnowaniu i degradacji dorobku Naszej Narwi.Jest pan fachowcem jedynym w swoim rodzaju , urodzony menadżer , w jednej osobie trener i kierownik drużyny.Prośba do pana jest taka aby się nie przepracowywać ale znając pana osiągnięcia i zapał do pracy , niestety dalej pan będzie pracował w pocie czoła dla dobra klubu.Szkoda tylko ,że tak wspaniały i idealny menago nie zostanie pan na stałe w Klubie , Chelsea , Man.Unit. ostatnimi czasy mają problemy ze swoimi menago , także niewątpliwie sięgną po pana aby ratował pan kolejne zasłużone kluby.Powodzenia geniuszu !

Możliwość komentowania została wyłączona.