LigaSeniorzy

Nie jedziemy do Węgrowa

Z powodu zbyt wąskiej kadry zespołu podjęta została decyzja, że seniorzy Narwi nie pojadą dzisiaj na mecz z Czarnymi do Węgrowa. Najprawdopodobniej w poniedziałek do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej trafi z klubu pismo o wycofaniu drużyny seniorów z rozgrywek IV ligi mazowieckiej.

7 komentarzy do “Nie jedziemy do Węgrowa

  • Zobaczcie jak rozmontowali klub !!! Bartkowski ty świnio !!!

  • A jeszcze niedawno działacze klubu zaproponowali spotkanie z uczestnikami listu otwartego i rzeczową dyskusję na temat jego przyszłości. Czyżby to efekt tego spotkania Panie niby prezesie Bartkowski?

  • Ok. Jeśli to jest efekt spotkania to dlaczego nikt nie raczy poinformować Nas Kibiców o przebiegu ewentualnych decyzjach domniemanego spotkania. Proste , odbyło się ,nie odbyło się, ustalono, nie ustalono , etc.. Żenada i ciąg dalszy kabaretu.Ludzie, klub oraz jego historię tworzą również kibice.Najgorsze jest to ,iż ” zarząd ” , którego i tak nie ma, nigdy nie informował o sytuacji w Klubie , unikał kontaktu z kibicami. Jeszcze raz pytam , kto jest ważniejszy , prezesina czy prawdziwy kibic ???

  • Paweł, Ty serio pytasz? Przecież to jasne, że dla funkcjonowania (lub niefunkcjonowania) klubu ważniejszy jest prezes, a nie kibic. Mecz, zwłaszcza na poziomie piłki lokalnej, odbędzie się tak samo, gdy przyjdzie na niego 100000 kibiców, jak i gdy nie przyjdzie nikt.

Możliwość komentowania została wyłączona.