Zawieszenie działalności strony

Stało się to faktem już jakiś czas temu, ale pora na oficjalny komunikat – po 9 i pół roku istnienia portalu NarewPlus.pl działalność strony zostaje zawieszona na czas nieokreślony z powodów osobistych. Dziękuję wszystkim współpracownikom i gościom, z którymi przeżyliśmy wspólnie ponad 1/5 istnienia naszego Klubu.

Z wyrazami szacunku,
Tomasz Mrozek (narvi)

6 komentarzy do “Zawieszenie działalności strony

 • 01/12/2015 o 12:06
  Permalink

  Pozostaje tylko pytanie do kolegi Tomka i innych czy to oznacza że już koniec kurpiowskiej drużyny? Czy już nikomu nie chce się chcieć? Tak łatwo zakończyć po tylu latach przygodę? Tomku jeszcze pytanie czy klub generalnie to jeszcze istnieje?

  • 02/12/2015 o 11:55
   Permalink

   Klub istnieje, wciąż mnóstwo plotek, teraz artykuł na MO. Przez kilka miesięcy nie miałem żadnego powodu, by napisać coś dobrego. Nie chce mi się babrać już w tym. Teraz coś tam działam przy APN-ie (przy okazji zapraszam na apn.ostroleka.pl), bo jeśli Narew kiedyś zniknie, a coraz bardziej się z tym liczę, to APN jest najbardziej związanym z nią klubem. Założonym i prowadzonym przez byłych zawodników Narwi.

   Dzięki panowie za wszystkie komentarze i angażowanie się w życie klubu! 🙂 Zawieszenie to nie likwidacja. Jeśli przyjdą lepsze czasy, to strona wraca do świata żywych.

   • 02/12/2015 o 13:47
    Permalink

    Czyli że już nie będzie np za rok drużyny seniorów w rozgrywkach? Czy APN jest w stanie wystawić seniorów jak nie za rok to za ileś tam? A co z juniorami oni grają jeszcze? A może klub APN Narvi Ostrołeka 🙂

    • 02/12/2015 o 14:09
     Permalink

     Juniorzy ostatni mecz w lidze mazowieckiej oddali walkowerem. Zajęli miejsce spadkowe i wiosną grać mają/mogą w lidze okręgowej. Większość chce odejść do innych klubów.
     Młodzicy U-14 spadli do II ligi okręgowej. Orlicy trenera Szaramy w okręgówce (tu się nie da awansować, ani spaść). Najmłodsi grają w lidze turniejowej.

     Nie ma co gdybać bo i tak mamy 2 x Narew w mieście…

 • 01/12/2015 o 13:07
  Permalink

  Właśnie ,Tomek czy może masz jakieś informacje co dalej z Klubem ,czy jest jakaś przyszłość ?Jedyną instytucja informacujną była właśnie ta strona reprezentowana przez Twoją osobę , która miała pasję. Wielka szkoda , iż straciłeś podejrzewam cierpliwość.Mimo wszystko dzięki za te wszystkie lata !!!!

 • 03/12/2015 o 10:03
  Permalink

  Kawał dobrej roboty z Twojej strony.Szkoda,ale życie pisze scenariusz.

Możliwość komentowania została wyłączona.