MZKS

Idziemy na halę

Wraz z rozpoczęciem grudnia drużyny seniorów, juniorów i trampkarzy MZKS Narew 1962 Ostrołęka rozpoczynają treningi na hali. Wszystkie nasze zespoły trenować będą na obiekcie Gimnazjum nr 2 przy ul. Jaracza. Pomimo dużej ilości trenujących zawodników, wciąż istnieje możliwość dołączenia do naszej ekipy. Szczególnie tyczy się to najmłodszej grupy, w której spróbować sił mogą chłopcy urodzeni w latach 2002-04.

Planujemy już wiosną wystartować naszą młodzieżą w ligach okręgowych juniorów i trampkarzy. Seniorzy zaś poprzez mecze sparingowe przygotowywać się będą do jesiennych rozgrywek. Drużyny młodzieżowe bowiem rozgrywają „pełne sezony” co pół roku, z awansami i spadkami, dzięki czemu już w marcu będą pełnoprawnymi uczestnikami rozgrywek ligowych. Seniorzy natomiast muszą poczekać do końca rundy wiosennej sezonu 2016/17.

Przed rozpoczęciem ligi ważne będzie dobre przygotowanie się do niej, dlatego zachęcamy do solidnego przepracowania z nami okresu przygotowawczego.

Treningi odbywać się będą w następujących terminach:

Seniorzy
Trener: Rafał Kosek
– poniedziałki, 18:30
– środy, 20:45

Juniorzy (rocznik 2001)
Trener: Tomasz Słowik
– soboty, 14:00

Trampkarze (rocznik 2002/03/04)
Trener: Cezary Kowalczyk
– poniedziałki, 19:30
– środy, 20:00

W prowadzeniu treningów pomaga także trener-koordynator, Jerzy Tonewo.

3 komentarze do “Idziemy na halę

 • A czy nie mogliby seniorzy wystartować już na wiosnę 2017 r w B-klasie, jako 12 zespół, ale wyniki i punkty nie brane by były w rozliczeniach?
  To już by mieli informację o sobie, co należało by poprawić tym bardziej że klubowi przysługiwało prawo gry i miejsce w A-klasie.
  Co na to COZPN i działacze klubu?
  Jednostki treningowe powinny być stopniowo zwiększane, ale 2 treningi w tygodniu, czy nie za mało nawet na B-klasę?

 • Kier, spokojnie 🙂 Tak właśnie chcemy zrobić. O wszystkim będziemy informowali w swoim czasie – wolimy najpierw coś ustalić, a potem o tym napisać, a nie na odwrót, żeby nasze komunikaty i informacje były tylko prawdą i pewnymi faktami, a nie „chciejstwem”.

 • Co do zdania ” tym bardziej że klubowi przysługiwało prawo gry i miejsce w A-klasie”, to niestety, ale nic nam nie przysługuje i się nie należy. Jesteśmy nowym klubem, zaczynającym od początku, tylko nawiązującym do historii i do tradycji. Istnieje cały czas MKS Narew Ostrołęka (mimo obietnic zamknięcia), więc to temu klubowi „przysługiwała by” możliwość rozpoczęcia od A-klasy, nie nam.

  Zresztą nie chcemy żadnego awansowania na lewo 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.