Seniorzy

Kupując, wspomagaj Narew!

Mamy kolejną świetną wiadomość dla Kibiców Narwi! W przyszłym tygodniu zarząd Narwi Ostrołęka rozpocznie dystrybucję Kart Kibica, dzięki którym każdy posiadacz karty uzyska zniżki w wielu sklepach, jednocześnie pomagając naszemu klubowi.

Przy okazaniu Karty Kibica podczas zakupów w – na dzień dzisiejszy – 24 punktach w Ostrołęce, setkach w całym kraju, kolejnych zagranicą (a liczba ta systematycznie rośnie). Kibic Narwi uzyska zniżkę w wysokości od 2% do 6% ceny zakupów, a… 1% wartości zakupu wspomoże klub MZKS Narew 1962 Ostrołęka.

Tym samym robiąc codzienne zakupy, możecie pomóc klubowi, któremu kibicujecie, zarazem samemu otrzymując zniżkę. Karta Kibica wydawana będzie za symboliczną cegiełkę.

Sklepami, które biorą udział w programie są w Ostrołęce m.in. Tesco, stacje paliw Orlen, Takko Fashion, Media Expert, PSS Społem (sklep „Stodoła” oraz tzw. „Cytrynka” na osiedlu Stacja) i inne. Pełny wykaz marek uzyskać można tutaj. Jest także możliwość ściągnięcia aplikacji na telefon, zastępującej użycie karty.

Uważamy, że jak się uczyć, to od najlepszych. Identyczne programy prowadzą m.in. Legia Warszawa, Wisła Kraków, Wisła Płock, a Narew jest najmniejszym klubem piłkarskim w Polsce, który bierze udział w takiej akcji.

Zachęcamy do zgłaszania się po odbiór karty już niebawem.

Jeden komentarz do “Kupując, wspomagaj Narew!

Możliwość komentowania została wyłączona.