SeniorzySparingiZdjęcia

Narew wygrywa pokazując charakter

Kolejny dobry mecz mają za sobą podopieczni trenera Rafała Koska, przygotowujący się do jesiennych rozgrywek ligowych. Tym razem seniorzy Narwi Ostrołęka pokonali Kurpik Kadzidło II, wychodząc od stanu 0-2 do 3-2. 

 Mecz rozpoczął się od niespodziewanej bramki dla gości, po błędzie debiutującego w wyjściowym składzie bramkarza Karola Wesołowskiego. Później Kurpik podwyższył na 2-0 i to by było na tyle emocji w pierwszej połowie. Przyjezdni grali mądrze, wykorzystując zarówno atuty swoich młodych zawodników, jak i doświadczenie np. legendy kurpiowskich boisk, Mirosława Lesińskiego.

Druga połowa przebiegała już jednak pod dyktando Niebiesko-Czerwonych. Najpierw Narew strzeliła bramkę kontaktową za sprawą Kuby Chaberka, który pięknym strzałem wykończył wrzutkę ze skrzydła. Gol na 2-2 padł po bliźniaczej akcji, tym razem sfinalizowanej przez Daniela Dziczka (swoją drogą bardzo dobry mecz tego zawodnika). Wreszcie popisał się Tomasz Jóźwiak, który zaskoczył bramkarza gości golem bezpośrednio z rzutu wolnego. Narew poszła za ciosem, zdobywając także czwartą bramkę, ale tej sędzia nie uznał dopatrując się spalonego. Goście starali się odgryzać, ale ewidentnie opadli z sił, a poza tym dużo lepszą połowę grał nasz bramkarz oraz obrońcy.

19.03.2017, Ostrołęka – mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – Kurpik Kadzidło II 0-2 (3-2)
Bramki dla Narwi: Jakub Chaberek, Daniel Dziczek, Tomasz Jóźwiak

Narew Ostrołęka: Wesołowski – M. Choroszewski, Dziczek, P. Dąbrowski, G. Choroszewski – Jóźwiak, Chaberek, Pietrzykowski, A. Mierzejewski – Piersa, Matłach.
Zagrali też; Bednarczyk, Popieniek, M. Mierzejewski, Gołąb, D. Dąbrowski, Oparka, Parzych.
Trener: Rafał Kosek.

Fotografie: Przemysław Kowalski, Kamil Drężek.

2 komentarze do “Narew wygrywa pokazując charakter

Możliwość komentowania została wyłączona.