SeniorzySparingi

Seniorzy także zwycięscy

Po wysokich wygranych trampkarzy i juniorów Narwi, także drużyna seniorów zanotowała pewne zwycięstwo. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Rafała Koska wygrali w Lelisie 5-1 z tamtejszym GLKS-em.

Narew wyjechała do Lelisa w mocno okrojonym składzie, ale mimo tego zaprezentowała się dobrze. Chociaż pierwszą bramkę w meczu zdobyli gospodarze, to potem do głosu dochodzili już tylko Narwianie. Jeszcze przed przerwą wyrównał Kamil Jastrzębski, a tuż po wznowieniu na wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Adama Mierzejewskiego. Potem kolejne gole dołożyli Mierzejewski, Piersa i wchodzący z ławki Gołąb. Ciekawostką końcówki był… występ bramkarza Konrada Kotowskiego w polu. Zaś najlepsza akcja gospodarzy zwieńczona była strzałem, który wylądował na poprzeczce.

Niebiesko-Czerwonych w Lelisie wspierała widoczna i słyszalna grupa kibiców.

Mecz towarzyski, Lelis
GLKS Lelis – Narew Ostrołęka 1-5 (1-1)
Bramki dla Narwi: Kamil Jastrzębski, Adam Mierzejewski dwie, Adrian Piersa, Bartosz Gołąb.

Narew Ostrołęka: Kotowski – G. Choroszewski, Dziczek, Mamiński, Chilicki, A. Mierzejewski, Pietrzykowski, Chaberek, Jastrzębski, Piersa, Bednarczyk.
Zagrali także: Wesołowski – Bolc, Zając, Gołąb.
Trener: Rafał Kosek.

Widzów: 40 (z czego ok. 30 z Ostrołęki)

 

Jeden komentarz do “Seniorzy także zwycięscy

  • Pierwasz polowa slaba. Ale za to droga o wiele lepsza po zmianie gdy wszedl nasz przyjaciel P.Bolc szybko się zmienil wynik Piekne asysty i serce do walki tak trzymac. Dajcie grac ludziom co maja serce Narew nigdy nie zginie.!!

Możliwość komentowania została wyłączona.