Co słychać w lidze? Odc. 1

Ruszamy z nowym cyklem, przybliżającym rozgrywki naszej przyszłej ligi. Podawać w nim będziemy aktualne wyniki, tabelę, oraz ciekawostki z ligi.

W części pierwszej podajemy tylko suche fakty dotyczące rozgrywek oraz typy redakcji.

14. kolejka B-klasy ostrołęckiej:

GLKS Lelis – GUKS Krasnosielc 1-3
Bramki: Stachurski 26 – Ł. Pragacz 20 (k), Jastrzębski 34, Milewski 70.
Wynik Narwi z Lelisem: 5-1 (wyjazd)
Wynik Narwi z Krasnosielcem: 2-2 (wyjazd)

Kurpik II Kadzidło – Wymakracz Długosiodło 2-1
Bramki: Lesiński 11, Zyśk  81 – Duda 44.

WKS Mystkówiec – Orz Goworowo 3-0 WO
Orz wycofany z ligi przed rundą wiosenną.

Bartnik Myszyniec – KS Pniewo 5-2
Bramki: A. Warych 30, Krajza 49, Szymański 60, K. Murach 81, Sz. Kulas 90 – D. Zacharski 48, A. Zacharski 89.
Czerwone kartki: Orzelski (Pniewo) 44.
Wynik do czerwonej kartki: 1-0.

FC Różan – Iskra Zaręby Kościelne 1-3
Bramki: Smoliński 50 – Wyszogrodzki 10, Kujawka 67 (samobójcza), Tyl 80.

Mecz towarzyski:

GKS Andrzejewo – Narew Ostrołęka 2-2
Bramki: A. Piwoński 25, Kulik 68 – Jastrzębski 70, 75
Relacja: tutaj


B klasa ostrołęcka 2016/17 – stan na 12.04.2017
Lp Drużyna M Z R P BZ BS RB Pkt
1 WKS Mystkówiec 13 9 2 2 53 22 31 29
2 Iskra Zaręby Kościelne 13 9 2 2 35 22 13 29
3 Bartnik Myszyniec 13 8 2 3 62 26 36 26
4 GUKS Krasnosielc 12 8 1 3 35 18 17 25
5 KS Pniewo 13 8 1 4 40 31 9 25
6 GKS Max Rol Andrzejewo 12 6 2 4 38 30 8 20
7 Wymakracz Długosiodło 13 6 1 6 51 29 22 19
8 GLKS Lelis 12 3 1 8 27 46 -19 10
9 Kurpik II Kadzidło 13 3 1 9 15 44 -29 10
10 FC Różan 13 1 0 12 10 65 -55 3
W Orz Goworowo 13 2 1 10 9 42 -33 7

W tabeli kolejno: pozycja, drużyna, liczba rozegranych meczów, zwycięstwa, remisy, porażki, bramki zdobyte, bramki stracone, różnica bramek, punkty.


Najlepsi strzelcy po 14. kolejce:

  • 16 – Mateusz Krajza (Bartnik Myszyniec),
  • 16 – Łukasz Piątek (WKS Mystkówiec),
  • 15 – Adam Duda (Wymakracz Długosiodło),
  • 12 – Adam Melion (WKS Mystkówiec),
  • 12 – Emil Mostowski (Wymakracz Długosiodło),
  • 12 – Damian Prusaczyk (GLKS Lelis),
  • 11 – Radosław Piwoński (GKS Max Rol Andrzejewo),
  • 10 – Andrzej Piwoński (GKS Max Rol Andrzejewo),
  • 10 – Hubert Światkowski (KS Pniewo).

Najbliższe mecze ligowe:

GLKS Lelis – Kurpik II Kadzidło
23.04.2017, godz. 14:00
Typ redakcji: zwycięstwo gospodarzy
Typ prezesa: zwycięstwo gospodarzy

KS Pniewo – Wymakracz Długosiodło
23.04.2017, godz. 15:00
Typ redakcji: zwycięstwo gospodarzy
Typ prezesa: zwycięstwo gospodarzy

GUKS Krasnosielc – GKS Max Rol Andrzejewo
23.04.2017, godz. 15:00
Typ redakcji: zwycięstwo gospodarzy
Typ prezesa: zwycięstwo gospodarzy

Iskra Zaręby Kościelne – WKS Mystkówiec 
23.04.2017, godz. 15:00
Typ redakcji: remis
Typ prezesa: zwycięstwo gości

Jeśli znajdzie się ktoś chętny do typowania z nami wyników, to zapraszamy do wspólnej zabawy w komentarzach 🙂

2 myśli na temat “Co słychać w lidze? Odc. 1

  • 12/04/2017 o 14:12
    Permalink

    ja się z chęcią pobawię w typowanie 🙂
    GLKS Lelis – Kurpik II Kadzidło 0:2
    KS Pniewo – Wymakracz Długosiodło 2:1
    GUKS Krasnosielc – GKS Max Rol Andrzejewo 2:1
    Iskra Zaręby Kościelne – WKS Mystkówiec 1:3

  • 12/04/2017 o 23:08
    Permalink

    GLKS Lelis – Kurpik II Kadzidło 2:2
    KS Pniewo – Wymakracz Długosiodło 3:1
    GUKS Krasnosielc – GKS Max Rol Andrzejewo 2:0
    Iskra Zaręby Kościelne – WKS Mystkówiec 2:3

Komentarze są wyłączone.