SeniorzySparingi

Myszyniecka lekcja

Sobotni mecz seniorów z Bartnikiem Myszyniec był kolejnym ważnym doświadczeniem naszej drużyny. Podopieczni trenera Rafała Koska zagrali w dosyć eksperymentalnym składzie, szczególnie w środku pola. Gospodarze pokazali się z dobrej strony i zwyciężyli.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-1 dla Bartnika. Bramki dla gospodarzy padały w 6., 15., 21. i 70. minucie meczu, a ich autorami było trio MMM, czyli Łukasz Murach (dwie bramki), Kamil Murach i Tomasz Murach.  Dla nas trafił Adam Mierzejewski w 65. minucie, wykorzystując jedna z kilku swoich stuprocentowych okazji.

– Bartnik zaprezentował się dotychczas najlepiej z naszych sparingowych rywali z B-klasy. Pokazali poukładaną grę, oraz niezłe indywidualne umiejętności. Mają także dobry terminarz gier ligowych, zagrają najważniejsze mecze u siebie. Moim zdaniem są obecnie faworytami w zmaganiach o awans – podsumował nasz trener Rafał Kosek.

Osobne zdanie należy się obiektowi. Jeżeli ktoś myśli, że w klasie B gra się tylko na „kartofilskach”, to powinien przyjechać do Myszyńca, gdzie warunki do gry są bardzo dobre. Boisko jest szerokie, z nową, dobrą nawierzchnią. Dzień wcześniej w Różanie też nie było tragedii 🙂

Myszyniec 22.04.2017, mecz towarzyski
ALDO Bartnik Myszyniec – Narew Ostrołęka 4-1 (3-0)
Ł. Murach dwie, T. Murach, K. Murach – A. Mierzejewski

Bartnik Myszyniec: A. Warych – Góralczuk, D. Kulas, Kobus, Łachacz – K. Murach, Balcerczyk, Ł. Murach, Arcichowski, Stań – S. Kulas. Oraz: Lemański, T. Murach, Gąska.

Narew Ostrołęka: Kotowski – M. Choroszewski, Dziczek, P. Dąbrowski, G. Choroszewski – Popieniek, Piersa, Chaberek, Duszak, M. Mierzejewski – A. Mierzejewski. Oraz: Domalewski – Gołąb, Pietrzykowski, Bednarczyk, Oparka, Bolc, Parzych.
Trener: Rafał Kosek.
Kierownik drużyny: Tadeusz Mierzejewski.

5 komentarzy do “Myszyniecka lekcja

  • Bartnik ma mocna ekipę, zwłaszcza wysoki środkowy obrońca i skrzydłowi z wczorajszego meczu są dużo ponad poziom b klasy,a podobno i tak zagrali bez kilku podstawowych. Bardzo silna ekipa jak na realia b klasy.

  • Obrońca Dominik Kulas , skrzydłowi Kamil i Tomek Murach i Kamil Stań. Warci uwagi

  • A czemu nie było tego Jastrzębia,zdaje się że to jest niezły zawodnik.I mam pytanie czy on będzie grał u nas na stałe?

    • Bo graliśmy dzień po dniu i trener miał do dyspozycji jednych zawodników w piątek, drugich w sobotę. Mamy ok. 30 trenujących seniorów, więc była okazja, żeby zagrali także ci, którzy do tej pory pojawiali się na boisku rzadziej. Kamil grał w piątek w Różanie i zdobył dwie bramki 🙂

      Co do kadry na jesień, to jeszcze się zmieni. Na razie mogę powiedzieć, że na pewno będą ruchy do klubu, doświadczonych zawodników (ale nie w sensie, że 50-latków z brzuszkiem). Jeśli Kamil zostanie, to powinniśmy mieć naprawdę dużą siłę rażenia.

Możliwość komentowania została wyłączona.