Młodzież NarwiRocznik 2002

2002: Wygrana w Łysych

W środowe popołudnie trampkarze Narwi pokonali na wyjeździe Tęczę Łyse 4-1. Była to najlepsza z możliwych odpowiedź na internetowe zaczepki i wyzwiska pochodzące od zawodników Tęczy.Niektóre wypowiedzi jej graczy sprzed miesiąca zachowaliśmy do ewentualnej publikacji, w razie by nie zmądrzeli. Na boisku tym razem był jednak spokój, co pozwala mieć nadzieję, że jest w tej kwestii lepiej.

Gospodarze zaczęli z animuszem i to oni wyszli na prowadzenie w 11. minucie meczu. Potem jednak głos mieli już tylko nasi zawodnicy i im dalej w mecz, tym bardziej ich przewagę było widać. Do wyrównania doprowadził Przemysław Panuś w 26. minucie. Ten sam zawodnik strzelił już po przerwie na 2-1 dla nas. Potem po kilkunastu minutach bramkowej posuchy gola zdobył młody piłkarz Tęczy, ale trafiając do własnej bramki. Wynik na 4-1 ustalił Patryk Głębocki.

Był to ostatni mecz trampkarzy Narwi w tym sezonie. Zajęliśmy pierwsze miejsce w lidze, wygrywając wszystkie mecze, oprócz pierwszego. Wówczas Nadnarwianka niespodziewanie przyjechała pierwszą drużyną, bo wypadła jej pauza w wyższej lidze. Z kolei nasza wygrana 13-1 z UKS-em Narwią nie wlicza się do tabeli, gdyż nasi rywale w trakcie sezonu wycofali się z ligi. Niedługo w osobnym tekście podsumujemy rozgrywki tej ligi, teraz musimy poczekać, bo 3, 9 i 10 czerwca rozegrane będą trzy ostatnie mecze ligi (z udziałem wszystkich drużyn, poza nami).

31.05.2017, Łyse
II liga okręgowa trampkarzy C1 – rocznik 2002
Tęcza Łyse – Narew Ostrołęka 1-4 (1-1)
Bramki: zawodnik Tęczy 11 – Panuś 26, 48, zawodnik Tęczy 63 (s), Głębocki 70.

Narew Ostrołęka: Krupiński – Sagała, Cwalina, Zabielski, Rybak, Romański, Mrozek, Głębocki, Gadomski, Panuś,
Żendzian.
Zagrali też: Kamiński – Mamiński, Bukowski, Sadurski, Gocłowski. Pozostali rezerwowi: Bednarczyk, Bralski.
Trener: Cezary Kowalczyk.

3 komentarze do “2002: Wygrana w Łysych

  • BRAWO KOWAL BRAWO CHLOPAKI NAREW NIGDY NIE ZGINIE!!!! (L)(L)(L)(L)

  • BRAWO PUDZIAN DOBRY MECZYK ZARĄBISTE INTERWENCJE OPRÓCZ TEJ PIERWSZEJ SZMATY PZDR

Możliwość komentowania została wyłączona.