ControlTec Sponsorem Głównym Narwi!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że klub MZKS Narew 1962 Ostrołęka pozyskał Sponsora Głównego, którym została wrocławska firma ControlTec Sp. z o.o., jeden z krajowych liderów na rynku wdrożeniowym w przemyśle i energetyce.

– Dzisiejszy dzień jest jednym z najważniejszych w dotychczasowej działalności MZKS Narwi. Znalezienie Sponsora Głównego było jednym z priorytetów ostatnich miesięcy. Możemy teraz zdradzić, że dzięki działaniom prezesa Narwi, Kamila Drężka, to właśnie logo firmy ControlTec znajdzie się w centralnym miejscu koszulek naszych piłkarzy. Współpraca z ControlTec, który staje się naszym najważniejszym Partnerem, pozwala ze spokojem wyczekiwać rozpoczęcia rundy jesiennej nowego sezonu – powiedział rzecznik prasowy MZKS Narwi 1962 Ostrołęka Tomasz Mrozek.

– Rozmowy z ControlTec zaczęły się w grudniu ubiegłego roku, tuż po reaktywacji Narwi, a teraz udało się je dopiąć. Uważam, że jest to spory sukces, zauważalny nie tylko w Ostrołęce, ale w skali regionu. Wszystkie kluby w okolicy bazują na miejskich dotacjach, która jest lwią częścią ich budżetów, czasami zresztą będącą jedynym źródłem dochodów klubów. W naszym przypadku wsparcie uzyskane z Miasta jest tylko jedną z części. Zdaniem zarządu MZKS Narwi, tak to właśnie powinno wyglądać – dopowiada prezes Kamil Drężek.

ControlTec zajmuje się automatyzacją procesów przemysłowych i wytwórczych na terenie całej Polski, oraz za granicą. Firma ma ogromne doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu układów automatyki w wielu branżach, oprócz energetyki także petrochemii, farmaceutyce, przemyśle samochodowym i spożywczym. Obecnie ControlTec jest jednym z wykonawców kontraktu: „Redukcja NOx w kotłach OP-650 na blokach nr 1, 2 i 3 zainstalowanych w ENERGA Elektrownie Ostrołęka S.A.”

Zarząd klubu MZKS Narew 1962 Ostrołęka bardzo dziękuje naszemu nowemu Sponsorowi Głównemu za obdarzenie zaufaniem. Wierzymy, że nasza współpraca będzie długotrwała i przyniesie korzyści obu stronom.

www.controltec.com.pl

2 komentarze do “ControlTec Sponsorem Głównym Narwi!

 • 30/06/2017 o 16:06
  Permalink

  Super i brawo, ale panie prezesie dalej szukać następnych poza regionem ostrołęckim. Tam jest ich wielu, ale przekonać do Narwi, to sztuka sama w sobie.
  To dobre na początek, a dalej… w przypadku większej ilości sponsorów zewnętrznych (z dobrym kapitałem); może wykupić miejsce lub dogadać się z rezerwami Legii o grę w 3 lidze?
  Wiem, że to teraz szalony pomysł, ale na rezerwy przychodzi mało widzów, grają w Ząbkach lub innych podwarszawskich miejscowościach-Nowy Dwór Maz., a tym bardziej, że kibice Narwi kibicują temu klubowi i wyjeżdżają ponad 120 km aby oglądać mecze Legii.
  Oczywiście miejscowi (co nie mieściliby się w kadrze) graliby w rezerwach lub na zasadzie wypożyczenia, klubom okolicznym, aby ogrywali się na boiskach, a nie grzali ławę cały sezon.
  Co do wzmocnień, to kierunek dolnośląski oprócz sponsora szukać również , zdolnych młodych zawodników z przeszłością gry od LO do 3 ligi, również wskazany.
  Powodzenia w budowaniu „Wielkiej Narwi” nie tylko w planach ale realnie
  i konsekwentnie.
  Przydałyby się relacje filmowe z gier Narwi w nowym sezonie (np. skróty z najlepszymi momentami i oczywiście bramkami). A do tego chyba nie potrzeba profesjonalnego sprzętu i wozu transmisyjnego i umiejętności komentatorskich, ale to w przyszłości na boiskach 1 ligi.

 • 30/06/2017 o 20:35
  Permalink

  może wykupić miejsce lub dogadać się z rezerwami Legii o grę w 3 lidze?

  Co ty gadasz,

  Wiem, że to teraz szalony pomysł, ale na rezerwy przychodzi mało widzów, grają w Ząbkach lub innych podwarszawskich miejscowościach-Nowy Dwór Maz., a tym bardziej, że kibice Narwi kibicują temu klubowi i wyjeżdżają ponad 120 km aby oglądać mecze Legii.

  kibicuje Narwi a nie Legi;

Możliwość komentowania została wyłączona.