Z życia klubu

Niebiesko-Czerwona budka wraca

Rozstawiona na rozpoczęcie sezonu budka z cegiełkami-pamiątkami związanymi z Narwią okazała się strzałem w dziesiątkę. Na tyle dużym, że trzeba było zamówić kolejną partię szalików, które dostępne będą w najbliższą sobotę.

W dalszym ciągu będzie także można dostać za cegiełkę energetyki BlueRed Energy, z motywem na 55-lecie, oraz cegiełki z wizerunkami zawodników. Przypominamy, że kto zbierze całą pod koniec sezonu (a może już pod koniec rundy? 🙂 ) weźmie udział w losowaniu nagród.

Istnieje też możliwość zamówienia koszulki meczowej Narwi (dosyć drogiej, ale identycznej z tymi zawodników, z sumblimowanymi wstawkami, nazwiskiem i numerem), lub koszulki polo z herbem Klubu.

Koszt cegiełek uprawniających do odbioru poszczególnych pamiątek wynosi:

  • szalik – 50 zł
  • napój energetyczny -5 zł
  • cegiełka z zawodnikiem – od 1 zł
  • koszulka polo – 65 zł
  • oryginalna koszulka meczowa – 169 zł

Przy okazji informujemy, że na meczu MZKS Narew 1962 Ostrołęka – GKS Andrzejewo podczas zbiórki udało się uzyskać na działalność klubową 3221 zł i 6 groszy. Dziękujemy bardzo za ofiarność i za każdą wrzuconą złotówkę (i 6 groszy też).

Do zobaczenia w sobotę o 17:00 na stadionie w Wojciechowicach. Kto ma barwy klubowe, proszony jest o przyjście w nich 🙂

2 komentarze do “Niebiesko-Czerwona budka wraca

    • Polówki i koszulki meczowe są na zamówienie 🙂 Chodzi o takie czerwone z herbem klubu na piersi, w wersji kibicowskiej bez herbu miasta.

Możliwość komentowania została wyłączona.