Seniorzy

Marcin Grabowski już nie wróci na boisko

Marcin Grabowski

Udało nam się ustalić od samego zainteresowanego, to o czym od dłuższego czasu mówiło się nieoficjalnie. Otóż Marcin Grabowski postanowił, że po kontuzji jakiej nabawił się na treningu wiosną zeszłego roku (zerwanie ścięgna Achillesa), nie powróci już na boisko. Przypominamy również, że 'Graba’  jest trenerem rocznika’93 i na pocieszenie możemy dodać, iż nie zamierza rezygnować z tej funkcji.

Marcin Grabowski jest wychowankiem naszego klubu, jednak zanim zadebiutował w seniorskiej Narwi, zdążył zwiedzić trochę świata. Grał m.in. w Wiśle Płock, Wigrach Suwałki, ŁKS Łomża, Zniczu Pruszków czy też w litewskim Żalgirisie Wilno oraz w niemieckim VfB Annaberg. Wszystko to sprawiło, że Marcin w barwach Narwi rozegrał jedynie 9. spotkań i strzelił 1. bramkę.

3 komentarze do “Marcin Grabowski już nie wróci na boisko

  • tym newsem witam się z wami na nowej Narew Plus, będę starał się w miarę często coś wrzucać i mam nadzieję, że czasem będzie się wam chciało nawet to przeczytać, czym zapewne sprawicie mi nieskrywaną radość 😀

  • jeszcze co do spraw technicznych, to niestety ale skrypt ogarniający tą stronkę jest w języku Szekspira i Davida Beckhama. Posługiwanie się nim nie jest moją mocną stroną, co innego np. gdyby to było po portugalsku, dlatego jeżeli coś sknocę to liczę na waszą wyrozumiałość.

  • No nareszcie Cienki! 🙂 A niedługo będzie skrypt w języku Reja 🙂 Pracuję nad tym właśnie, tylko magisterka i mający się zacząć spis ludności sprawiają że czasu jest jak na lekarstwo.

Możliwość komentowania została wyłączona.