Młodzież NarwiRocznik 2002

Juniorzy ’02 już na podium

Dobrą passę kontynuują juniorzy młodsi Narwi z rocznika 2002. Niebiesko-Czerwoni dzięki zwycięstwu z Borutą Kuczbork wskoczyli na 3. miejsce w tabeli.

Zawodnicy trenera Cezarego Kowalczyka do przerwy przegrywali 2-3, pomimo bramek Konrada Sieruty i Kacpra Mamińskiego. W drugiej połowie tego meczu walki wyrównał Jakub Żendzian, a już w doliczonym czasie gry zwycięską bramkę dla Narwi strzelił Konrad Sieruta. Końcówkę gospodarze musieli grać w osłabieniu, kiedy jeden z zawodników Boruty… postanowił uderzyć pięścią w twarz naszego gracza.

– Zwycięstwo w takich okolicznościach, z bramką tuż przed gwizdkiem świetnie smakuje. Radość była ogromna, były śpiewy na boisku, w szatni, a potem także w autobusie – mówił trener Cezary Kowalczyk (na zdjęciu).

Narwianie zagrają teraz ze zdecydowanym liderem ligi, Mławianką Mława, która w ośmiu meczach zdobyła 41 bramek, tracąc ich tylko 5. Po tym ciężkim meczu wyjazdowym czeka nas zakończenie rozgrywek, w postaci domowego pojedynku z outsiderem ligi, Kryształem Glinojeck. Nigdy nie można dopisywać sobie punktów przed meczem, ale jest duża szansa, by zakończyć sezon na trzeciej pozycji.

– Przed sezonem rozmawialiśmy z zawodnikami, że naszym realnym celem będzie zajęcie trzeciego miejsca. Spadkowicze z wyższych lig, Mławianka i Nadnarwianka Pułtusk są w tej chwili poza zasięgiem pozostałych rywali ligowych. Na razie nasze cele wykonujemy dobrze, poza dramatycznie słabym meczem w Żurominie, na który mamy jednak kilka usprawiedliwień – podsumowuje trener Kowalczyk.

I liga okręgowa juniorów młodszych B2, rocznik 2002
Boruta Kuczbork – Narew Ostrołęka 3-4 (3-2)
Bramki dla Narwi: Sieruta dwie, Mamiński, Żendzian.

Narew Ostrołęka ’02: Łaszczych – Głębocki, Mamiński (Roicki), Cwalina, Sadurski, Bukowski, Mrozek, Gadomski (Krupiński), Sagała, Sieruta, Żendzian.

Żółte kartka: nr 7 (Boruta) – Sagała (Narew, 48 min.)
Czerwona kartka: nr 5 (Boruta; uderzenie rywala w twarz, 70 min.)

 

Więcej informacji o drużynie można uzyskać klikając tutaj.