LigaSeniorzy

Mamy trzy punkty za Pniewo

Jeszcze przed sobotnim meczem (11:00) z GLKS Lelis Narew awansowała na pozycję wicelidera ligi. Ciechanowsko-Ostrołęcki OZPN uznał protest Narwi za zasadny i przyznał walkower 3-0 dla nas w meczu z KS Pniewo.

Cały mecz w drużynie gospodarzy, w dodatku jako kapitan, rozegrał Marcin Cienkowski zawieszony za czerwoną kartkę. Grał on w tym spotkaniu na karcie Adama Lisieckiego, innego (nieobecnego na boisku) zawodnika KS Pniewo.

Na posiedzeniu w dniu dzisiejszym działacze Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej jednogłośnie przyznali walkower dla 3-0 Narwi. Panowie Cienkowski i Lisiecki, oraz kierownik drużyny KS Pniewo, pomimo wezwań nie stawili się na posiedzenie. Narew reprezentował kierownik drużyny Tadeusz Mierzejewski, członek zarządu Jerzy Tonewo oraz prowadzący sprawę po stronie Narwi Przemysław Kowalski i Manuela Wikieł.

Po weryfikacji wyniku Narew zajmuje drugie miejsce w tabeli, ustępując jedynej drużynie, z którą przegrała, Koronie II. Strata do lidera jest możliwa do odrobienia i wynosi obecnie trzy punkty.

6 komentarzy do “Mamy trzy punkty za Pniewo

  • I dobrze jazda z pajacami z pod lasu 🙂 Czujność to podstawa i to mi się podoba 🙂

  • Narew to duma i historia nie zawsze uczciwa kilka walkowerów by się znalazło . Pan lutrzykowski też grał wkilku klubach na lewo nie zapominajcie historia się za wamy wlecze .Cieniu się to jest cieni narwi .Inne drużyny potrafiły pokonaci Pniewo z CIENIEM bez cienia wątpliwości .

Możliwość komentowania została wyłączona.