Nasi nominowani przez Tygodnik Ostrołęcki!

Tygodnik Ostrołęcki właśnie rozpoczął głosowanie w kolejnym plebiscycie na Sportowca Roku. Tym razem głosować można tylko SMS-owo. Wśród nominowanych jest Narew jako klub oraz nasi zawodnicy i trenerzy.

W porównaniu do poprzednich lat, tym razem dodano kategorię „Piłkarz Roku – Senior” oraz „Piłkarz Roku – Junior”. Poza nimi głosować można w kategoriach „Sportowiec Roku Senior”, „Sportowa Nadzieja Roku”, „Trener Roku” i „Klub Roku”.

Poniżej przedstawiamy reprezentantów Narwi oraz współpracującej z nami Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej, którzy walczą o tytułu oraz nagrody (np. za zwycięstwo w kategorii Klub Roku otrzymuje się komplet sprzętu sportowego dla klubu – jest to zatem wydatna pomoc w działalności). Szczególnie zachęcamy do głosowania na Narew w kategorii „Klub Roku”.

Nominacje dla Narwian:

Sportowiec Roku Senior:

Angelika Wikieł (AZS UWM Olsztyn / Narew Ostrołęka; pływanie, dwukrotna złota medalistka Pucharu Polski, odkąd trenuje w Narwi); SMS pod nr 72355 o treści SRS.16

Angelika, Manuela i Żaklina Wikieł

Piłkarz Roku Senior:

Bartosz Pędzich (najlepszy strzelec i asystent w seniorach Narwi); SMS pod nr 72355 o treści PRTO.5


Piłkarz Roku Junior:

Dominik Sujkowski (czołowy zawodnik rocznika 2001; jesienią strzelił 12 bramek w 6 meczach); SMS pod nr 72355 o treści PRTO.28 (UWAGA! Zmieniony nr SMS)
Jakub Żendzian (najlepszy strzelec rocznika 2002; w tym roku zagrał w 19 meczach ligowych, strzelając w nich 37 bramek!); SMS pod nr 72355 o treści PRJ.7

Dominik Sujkowski
Jakub Żendzian

Trener Roku:

Rafał Kosek (trener seniorów; drużyna zajmuje drugie miejsce z bilansem 10 zwycięstw i jednej porażki); SMS pod nr 72355 o treści TRTO.19
Łukasz Malanowski (trener juniorów r. 2001; wiosną awansował z II ligi do I ligi okręgowej, jesienią z I ligi okręgowej do I ligi mazowieckiej – dwie wygrane ligi w ciągu roku); SMS pod nr 72355 o treści TRTO.7

Łukasz Malanowski

Klub Roku:

MZKS Narew Ostrołęka – czyli my; SMS pod nr 72355 o treści KRTO.5

Dlaczego Narew? Przez miniony rok rozpoczęliśmy na serio działalność, w ligach wystąpiły drużyny z roczników 2001 i 2002, jesienią dołączyli do nich seniorzy, powołaliśmy do życia sekcję pływania. Jak nam poszło?

  • Chłopcy z rocznika 2002 wiosną wygrali II ligę okręgową, awansując do I ligi, w niej jesienią zajęli trzecie miejsce.
  • Ich starsi o rok koledzy również wiosną wygrali II ligę, jesienią poszli za ciosem i jako beniaminek zwyciężyli rozgrywki I ligi okręgowej. Wiosną zobaczymy ich na boiskach I ligi mazowieckiej.
  • Seniorzy powrócili na boiska regionu, wygrywając dziewięć z jedenastu meczów. Na pierwszych meczach sezonu pojawiło się po ok. 800 widzów, co jest rekordową frekwencją na meczu piłkarskim w Ostrołęce od wielu lat.
  • Obchodziliśmy w tym roku 55-lecie istnienia Narwi, przy której to okazji wypuściliśmy liczne pamiątki, które jako cegiełki bardzo chętnie zakupywali ostrołęczanie.
  • Angelika Wikieł trenująca w sekcji pływania Narwi dwukrotnie zajmowała pierwsze miejsce, oraz trzykrotnie czwarte miejsce w zawodach Grand Prix Pucharu Polski, rywalizując z najlepszymi pływaczkami w Polsce.

 

Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł już z podatkiem VAT.

 


Nominowanych zostało także kilku juniorów (Bartosz Gołaszewski, Filip Olbryś, Kacper Piórkowski, Franciszek Zaręba, Adam Zięba) oraz dwóch trenerów (Marcin Roman, Cezary Stachowicz) z Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej. Szczegóły dotyczące nominowanych postaci z Akademii zobaczyć można tutaj.

Zachęcamy szczególnie do głosowania na przedstawiciela APN-u w kategorii Sportowa Nadzieja Roku, w której nie ma żadnego Narwianina. Nominowany został Kacper Piórkowski, reprezentant Mazowsza, czołowy zawodnik grających w ligach mazowieckich drużyn z roczników 2003 i 2004. Obecnie jest testowany przez stołeczne drużyny. Na Kacpra zagłosować można wysyłając SMS pod nr 72355 o treści SNR.24.

 

Nominację w kategorii Trener Roku otrzymał także Tomasz Słowik, członek zarządu Narwi, który w minionym roku prowadził drużynę seniorów Iskry Krasne. Głos na niego oddać można wysyłając SMS pod nr 72355 o treści TRTO.32.


 

Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł już z podatkiem VAT. Po zagłosowaniu użytkownik dostaje wiadomość zwrotną, dzięki której może pobrać za darmo cyfrową wersję Tygodnika Ostrołęckiego. Dzięki temu przy okazji głosowania można przez najbliższe trzy tygodnie otrzymywać lokalne czasopismo. Głosowanie trwa do 15 grudnia.

 

Wszystkie kandydatury dostępne są tutaj

One thought on “Nasi nominowani przez Tygodnik Ostrołęcki!

  • 06/12/2017 o 07:07
    Permalink

    Seniorzy wygrali 9 z11 meczów 1 zremisowali 1przegrali

Możliwość komentowania została wyłączona.