Rocznik 1996

N’96: Narew 3-2 Pokrzywnica

Kamil Kaczyński

Trampkarze Narwi z rocznik 1996 pokonali dzisiaj GKS Pokrzywnica 3-2 na sztucznym boisku stadionu przy ul. Witosa. Mecz był ciekawszy niż rozgrywany w tym samym czasie (druga połowa się nakrywała) na głównym boisku pojedynek Korony HiD z Iskrą Krasne. Zaczęło się niedobrze. W 11 minucie Pokrzywnica objęła prowadzenie po rzucie wolnym. Powiedzmy sobie szczerze – dziewięć na dziesięć razy nasz bramkarz by to wyjął, ale czasami zdarza się i tak, że wpada taki farfocel. Narew przeważała, ale aż do 36. minuty nic z tego nie wynikało. Wtedy za niewykorzystaną setkę (kiwnięcie bramkarza i kiks przy pustej bramce) zrehabilitował się w 100% Kamil Kaczyński (na zdjęciu), który trafił w samo okienko bramki gości. W doliczonym czasie pierwszej połowy na 2-1 podwyższył Konrad Laskowski. Druga połowa zaczęła się z kolei dobrze dla nas. Trzy minuty po rozpoczęciu mamy rzut rożny. Do główki wybiega Sebastian Parzych i ładuje piłkę do siatki. W 54. minucie Pokrzywnica zdobywa gola po zamieszaniu w polu karnym. Kolejne wydarzenie warte odnotowania miało miejsce w 64. minucie. Faulowany Jankowski nie był w stanie o własnych siłach opuścić boiska. Potrzebna była karetka, która zabrała naszego obrońcę z usztywnioną nogą do szpitala… (Powodzenia!)

Trampkarze ’96: Narew Ostrołęka 3-2 GKS Pokrzywnica
Kaczyński 36, Laskowski 40, Parzych 43 – ? 11, ? 54

Narew: Murawski – Jankowski (64 Kostrzewski), Młynarski, Bardyszewski, K.Kaczyński (57 Il), M.Kaczyński, Waś, Chochowski, Parzych (55 Kruk), Danielewicz (CZK. 70), Laskowski.

Grano 2×40 minut

P.S. Jeśli ktoś z trampkarzy jest zainteresowany zdjęciami z meczu to proszę o komentarz 😉 Podeślę na maila…