Rusza liga!

Cztery dni dzielą nas od pierwszego gwizdka w meczu GKS Andrzejewo – Narew Ostrołęka. Rozpocznie się on w niedzielę o 14:00 w Andrzejewie.  Zanim jednak Narwianie wybiegną na boisko, rozpoczną się cztery inne mecze, z czego trzy rozegrane będą w sobotę.

Liga oficjalnie rozpocznie grę w sobotę o 15:00 w dwóch miejscach na raz: w Rząśniku, gdzie szósty w tabeli WKS Mystkówiec podejmować będzie liderującą po jesieni Koronę II. W tym samym czasie zapowiada się starcie Iskry Zaręby Kościelne z GUKS-em Krasnosielc, czyli odpowiednio czwartej i trzeciej ekipy jesieni. W poprzedniej rundzie Zaręby wygrały na wyjeździe 3-1 i teraz walczyć będą o komplet punktów, wspierani własną publicznością.

Godzinę później zabrzmi pierwszy gwizdek w Różanie, gdzie potykać się będą dwie ostatnie drużyny ligi. Jesienią w konfrontacji tych zespołów padł bezbramkowy remis, dzięki czemu… Różan zdobył swój jedyny punkt w rundzie.

W niedzielę najciekawszym meczem wg nas jest oczywiście pojedynek Narwi w Andrzejewie. W wyższych ligach były problemy z rozgrywaniem meczów, ze względów pogodowych. W minioną niedzielę wieczorem rozmawialiśmy z trenerem GKS Max Rol Andrzejewo, Łukaszem Kamińskim. – Nie ma obaw, stan naszego obiektu jest dobry. Tylko nagłe załamanie pogody mogłoby doprowadzić do jakichś problemów, ale pogoda jest coraz lepsza, więc normalnie przygotowujemy się do meczu – powiedział nam szkoleniowiec rywali, którzy wówczas wygrali z KS Sokoły 7-3, w swoim ostatnim sparingu.

Poniżej podajemy zestawienie meczów, wraz z pozycjami w lidze po jesieni oraz wynikami z pierwszej rundy:

SOBOTA, 24 MARCA

 • 15:00, Zaręby Kościelne: Iskra Zaręby Kościelne (4) – GUKS Krasnosielc (3), jesienią 3-1
 • 15:00, Rząśnik: WKS Mystkówiec Stary (6) – Korona II Ostrołęka (1), jesienią 1-10
 • 16:00. Różan: FC 2012 Różan (12) – Orz Goworowo (11), jesienią 0-0

NIEDZIELA, 25 MARCA

 • 13:00, Pniewo: KS Pniewo (7) – Wymakracz Długosiodło (5), jesienią 2-2
 • 14:00, Andrzejewo: GKS Andrzejewo (10) – Narew Ostrołęka (2), jesienią 0-4
 • 14:00, Lelis: GLKS Lelis (8) – ULKS Ołdaki (9), jesienią 3-3

Zapraszamy!

2 komentarze do “Rusza liga!

 • 21/03/2018 o 10:05
  Permalink

  Iskra- Guks w sobote

Możliwość komentowania została wyłączona.