LigaSeniorzy

Lider pokonany!

To ptak? To samolot? Nie! To Super Łyżwa!

Skazywana na wysoką porażkę z liderem III ligi Narew Ostrołęka pokonała dzisiaj siedlecką Pogoń 1-0. Zwycięską bramkę strzelił Tomasz Niedźwiecki w 61. minucie spotkania po podaniu Cezarego Stachowicza. Wynik mógł być jeszcze lepszy dla Narwi, ale w 32. minucie meczu były zawodnik Narwi, a obecnie Pogoni – Paweł Nerek – obronił rzut karny wykonywany przez Piotra Strzeżysza. Zwyciężyć było trudniej, bo w 80. minucie czerwoną kartkę za faul taktyczny (zatrzymanie piłki ręką, gdy przeciwnik wychodził sam na sam z bramkarzem) otrzymał Mariusz Malanowski. Ogólnie Narew była zespołem lepszym od Pogoni i zwycięstwo dla nas jak najbardziej zasłużone. Co do drużyny gości, to zasada jest prosta: jeśli się mało strzela, to i szanse na zdobycie bramki maleją…

Narew Ostrołęka 1-0 (0-0) Pogoń Siedlce
Tomasz Niedźwiecki 61

Narew: Łyziński – Pragacz [ż], Malanowski [ż; 83 cz], Zalewski, Ostaszewski – Stachowicz, Dawidzki [ż] (74 M.Roman), Strzeżysz, Lelujka (90 Posmyk), Niedźwiecki (75 Pyskło) – Olesiński (86 Nakielski).

W 32. minucie Piotr Strzeżysz nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Nerek obronił).

Widzów: 400.

P.S. Niedługo trochę zdjęć z meczu…

3 komentarze do “Lider pokonany!

  • Bravo – szkoda ze nie mogłem tego ogladać! Oby tak dalej – a sukcesy rodza sie w bólach i bez pseudo gwiazd 🙂

  • brawo chłopacy, pokazaliście prawdziwe kurpsioskie charakterki. Dla takich meczy naprawdę warto przychodzić na stadion. Dzięki wam dziś mogę bez skrywanej skromności głosić kto jest Dumą Kurpi, a co do desantu ostrowskiego niech żałują że w tej wygranej nie uczestniczyli. Skoro ktoś się zadawala jak strzeli bramkę Wieczfniance Weczfnia Kościelna to już jego problem….

Możliwość komentowania została wyłączona.